Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyit gondolkodtatok mielött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit gondolkodtatok mielött beadtátok a válopert? Nem éreztétek magatokat szarul lelkileg? Hogy örök hüséget esküdtetek jóban rosszban aztán mégse. Tehát hogy visszavontátok? úgy félek

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem váltam el,de nem lenne okosabb,ha őszintén beszélnétek egymással és rendbehoznátok a házasságotokat? Főként,ha van gyereketek is.

Nem kell azonnal válni. Ha mindketten belátjátok a saját hibáitokat,akkor van esély, a házasság megmentésére.

2011. jan. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
próbáltam semmibe vesz. a családja utál és ö nem véd meg semmit nem tehetek ugy érzem már leordit ha elmondom a véleményem neki
2011. jan. 3. 07:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Én 2007 májusa óta élek külön a férjemtől, van 3 közös lányunk.('95-ben esküdtünk) Neki is van már párja és nekem is. A kettőnk kapcsolata is jó.A válóperünk most lesz január 13-án. A pert én indítottam el, de amikor megkaptam a bírósági idézést elsírtam magam, mert akkor tudatosult bennem h tényleg vége, független attól h nem tudnék már vele élni és már csak mint embert és mint a lányaim apját szeretem. Ettől függetlenül nagyon rosszul érintett holott lassan 4 éve külön vagyunk.

Szal nem egyszerű és nálam épp azon oknál fogva amit a kérdező említett. De biztos függ attól is h kik miért válnak el, milyen volt a házasság a válás előtt.

Én is azt mondom h először próbáld meg helyrehozni, és ha nem javul a helyzet akkor add be a válópert, de ha érzékeny ember vagy akkor készülj fel h megvisel majd.

2011. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen veled, akkor ne gondolkozz sokat. Add be minél hamarabb a válást.
2011. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
én nem gondolkodtam.elmentem és beadtam.az hülyeség hogy a gyerek miatt együtt kell maradni.mi a jobb ha látja hogy egésznap vita van vagyigaz hogy külön vagytok de legalább nyugi van.én nem éresztem magam szarul sőt inkább nyugodt lettem azota boldog vagyok.örök húség?de mien áron.gondold átt mégegyszer ha kell és lép.az jobb ha tönkre mész idegileg?én 10-évig éltem hasonlóban mint te,és tegyél hozzá még beteges féltékenységet.1-év alatt 15-kg-ot fogytam.neméri meg ha maradsz.és a meglepő az volt még hogy az ismerősők közül senki nem mondta hogy mien rossz vagyok.sőtt volt aki azt mondta hogy.hogy birtam eddig.
2011. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én lassan két éve élek külön a férjemtől, két kislánnyal. Én úgy voltam vele, először kell egy másik hely, ahol nyugiban élhetek a lányokkal, anyagi biztonság, és egy szuper ügyvéd.

Másfél év után adtam be a válást!

Már bánom, hogy eddig húztam....

2011. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Anyukám most úgy van hogy már 1 éve el akar válni, de ő is egy az sajnálja apát, kettő hogy félt minket hogy ez nekünk rossz lesz. Tehát már 1 éve hogy húzza ezt a dolgot és nekünk épp ez a rossz, hogy tudjuk hogy válni akar, de nem tudja mikor és nem mer lépni. Próbálták rendbe hozni a házasságukat, de nem ment, mert már tényleg nem szeretik egymást és nem tudnak együtt élni. De azt hiszem most jött el a pillanat mikor tényleg lépni fognak és végre béke lesz.

Amúgy ha tényleg nem megy nem kell erőltetni. Ha már veszekedés is van minden arra gondolj, hogy jobb lesz.


16L

2011. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Új év, új élet! Nem könnyű, nekem sem volt az, de a volt férjem csak egy helyben toporgott, volt aki kiszolgálta, ő nem is akart válni. Mellettem viszont volt pár nője, én voltam az aranytartalék. Aztán nagyot gondoltam beadtam a válópert két hónap alatt elváltunk.
2011. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és nem próbált meg keresztbe tenni váláskor? Az enyém azzal apellál hogy a lelkemre próbál hatni hogy mire esküdtem neki. De hát nem volt benn a pakliban hogy pokollá teszi az életem..
2011. jan. 3. 09:26
 10/13 anonim ***** válasza:
szia én a 8-14es vagyok.engem is fenyegetett hogy ha elhagyom nem lessz jo meg a hűség probált lelki terrorba kergetni de nem sikerült neki.ő ugy gondolta hogy nekem muszáj vele maradnom mert hozzá mentem.kényelme meg volt én meg szépen mentem tönkre.NE HAGYD MAGAD HOGY BEFOJÁSOLJON.mert ha sikerül neki SOHA nem fogsz tudni lépni.és igen neked kell mert ő jol érzi igy magát.ha van hova menned minnél elöbb tedd meg ne várj.
2011. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!