Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Etikus dolog lenne a párom...

Etikus dolog lenne a párom hűségét letesztelni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kamuprofillal felregisztrálnék egy közösségi oldalra, és írnék neki, és puhatolóznék, hogy 'van-e barátnője'. Egyébként nem utal semmi arra, hogy hűtlen lenne, szinte minden szabadidőnek együtt töltjük, kulcsom van a lakásához, gyakran elkísérem munkába. Csak egy előző kapcsolatom eléggé tönkretett, és nem tudok 100 %-ig bízni. Vagy inkább próbáljak meg bízni benne? Egyébként fél éve vagyunk együtt, közös jövőtök tervezek/ tervezünk, én 20/L ő 25/F.
2011. szept. 17. 19:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A bizalom jó dolog. Az ellenőrzés még jobb.

Vlagyimir Iljics Lenin


: )


Ne tedd, ne vetítsd ki rá a saját hiányosságaid. Nincs nehezebb dolog az életben, mint csalódás után bízni, de ne rontsd el ezzel. Inkább örül, hogy van aki szeret, ha pedig nem hűséges, akkor majd jönni fog, aminek jönnie kell..

2011. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

ma 19:19

látom szépen le lettem pontozva mert azt mertem írni hogy a bizalom a legfontosabb dolog??

De nekem nyolc hogy mit akarsz csinálni.Akkor mire vársz?? Nyomozz utána,hazudj neki,és flörtölj mint egy ismeretlen nő..és utána?Mit csinálsz ha mégis kap az alkalmon??Elmondod neki,hogy te vagy az a titokzatos nő??Jó ötlet..Csak éppen akkor balhé lesz a vége,hogy végül nem te hanem ő fog páros lábbal kirúgni(legalábbis én ezt tenném ha nyomoznának ok nélkül utánam)

Vagy ha kiderül,hogy ártatlan a srác,és elhárít minden ál igyekezetedet hogy felcsípd?? Akkor szeretni fogd és bízni fogsz benne???Komolyan neked ez kell??

ááááá

2011. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le, nem tudom, miért kell ész nélkül támadni, olyan jó fröcsögni? Talán megvárhatnád a reakcióm, nem ész nélkül hülyeséget írni.
2011. szept. 18. 11:54
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem írtam hülyeségeket,és nem fröcskölődöm,csak nem értettem,hogy miért kell mindent lepontozni..(na persze a kérdező sosem pontoz)

Amúgy meg ha már arról van szó,hogy ki ír ki hülyeségeket akkor olvasd el a kérdésedet..ekkora hülyeséget ritkán találnak ki..

De mint írtam ki lehet próbálni..Tedd meg..Majd írd eg,hogy miképpen reagált a pasasod amikor megtudta te áskálódtál a háta mögött..

2011. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ilyenen nem érdemes kiakadni hogy lepontoztak...,nem csak téged,majdnem mindenkit(engem is) lepontoztak...,vannak itt a gyakorin olyan emberek akik ebben élik ki örömüket,és nem mindig a kérdező a ludas!Elnézést az off-ért!
2011. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az előzővel kellett volna ezt megtenned, és nem vele. Az, hogy kulcsod van a lakásához, mindig együtt vagytok, és a többi arra utal, hogy nagyon nagyon szeret téged, és sosem bántana. Ne bántsd meg ezzel, nem hinném, hogy a leírtak alapján ezt érdemelné...
2011. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszadóknak köszönöm, igazatok van, de ha valaki aljas módon átver, nem könnyű újra megbízni.
2011. szept. 19. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!