Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Etikus dolog lenne a párom...

Etikus dolog lenne a párom hűségét letesztelni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kamuprofillal felregisztrálnék egy közösségi oldalra, és írnék neki, és puhatolóznék, hogy 'van-e barátnője'. Egyébként nem utal semmi arra, hogy hűtlen lenne, szinte minden szabadidőnek együtt töltjük, kulcsom van a lakásához, gyakran elkísérem munkába. Csak egy előző kapcsolatom eléggé tönkretett, és nem tudok 100 %-ig bízni. Vagy inkább próbáljak meg bízni benne? Egyébként fél éve vagyunk együtt, közös jövőtök tervezek/ tervezünk, én 20/L ő 25/F.
2011. szept. 17. 19:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

Én mindenképp azt ajánlom, hogy ezt magadban rendezd le, mert egyértelműen benned van a hiba. Vannak esetek, amikor én is lecsekkolnám a barátom, de nálad ennek semmi apropója nincs. Előbb a saját fejedben kéne rendet tenned.


25 N

2011. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Argloss ***** válasza:
66%
Ezt megcsinálta egy ismerősöm. Megcsalás ugyan nem volt semmi, de megint egyedülálló lett... Nem biztos, hogy megéri ilyenekkel szórakozni...
2011. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
Ha semmi gyanús jel nincs és nem adott okot rá,akkor a francnak csinálnál ilyet?? A régi kapcsolatot "dobd el"...,annak már vége!!
2011. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%
Hát erotikus semmiképp, inkább kétségbeesett.Szerintem ne.
2011. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%

Nem olvastam el,hogy ki mit írt,de bocs ha ismétlem magam..

Én csak annyit mondok neked,hogyha nincs bizalom akkor minek erőltetni a kapcsolatot??Ha ilyen dolgokat csinálsz akkor mi értelme van hogy ti együtt vagytok??

HA szeretsz valakit szívből akkor 100%-ig megbízol benne..Ha ez nincs meg akkor nem szereted eléggé..Miért bonyolítod meg a helyzetet? Ha meg kiderül,akkor meg nem érted hogy a párod miért tombol...

Tudod nem a régi kapcsolatokhoz kéne hasonlítani a jelenlegit.A párod nem az exed! A párod egy másik személy akinek semmi köze az előző kapcsolatodhoz..Ha állandóan az exedhez viszonyítod,akkor szerintem ne is erőltesd ezt a srácot sem...

csak megjegyzem,hogy ilyen hozzáállással nem is csodálkozom ha tönkre mennek a kapcsolataid..

Egy jó,és hosszútávú kapcsolat első szabálya a BIZALOM.

2011. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Hát erotikus semmiképp,"


Első blikkre én is ezt olvastam:D

2011. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Azért nem kéne ennyire lehurrogni. Olvasgattam egy oldalt, ahol sok szakításos történet van, és sokban jele sincs a szakításnak pár nappal előtte. Az igaz mondjuk, hogy a korábbi kapcsolatban egyből megéreztem, hogy gáz van, jó a szimatom. Csak egy kósza ötlet volt, és az egyik válaszolónak igaza volt: magamban nem bízok. Csak sokszor hideg a hangja a telefonban, a közösségi oldalon pedig nincs kint neki, hogy kapcsolatban, állítása szerint próbálta átállítani, de nem tudja, hogy kell... Ez már lehet intő jel.
2011. szept. 17. 19:24
 18/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem lenne etikus. Az egész probléma onnan indul, hogy te beleugrottál ebbe a kapcsolatba, mielőtt teljesen feldolgoztad volna az előzőt. Esetleg meg kéne próbálni azon túllépni.
2011. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem csak abba gondolj bele, hogy fordítva, hogy esne. És ha csak kíváncsi lenne, de semmit nem akarna, akkor meg kétségbeesnél.
2011. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A bizalom szót túl értékelik ilyen esetben. Én is tűzbe tettem volna a feleségemért a kezem, mégis kiderült hogy megcsalt. És te aki már megégetted magad, jogosan félsz a tűztől. Ne nyomozz, mert lehet megtudod a legszőrnyűbbet! Próbálj boldog lenni amig lehet.
2011. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!