Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőséged, leteszte...

Ha lenne lehetőséged, letesztelnéd a párod hűségét?

Figyelt kérdés

Tehát megkérnél-e valakit, hogy kezdjen ki a pároddal, mert kíváncsi vagy, hogy a párod hűséges-e.


Fiktív kérdés. Csak érdekel, hogy ki mit gondol erről. Gyerekes dolog? Vagy van amikor már szükséges?


2010. jún. 22. 09:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
81%
Én nem. A párom megmondaná, ha megcsalna, méltóságomon alulinak éreznék egy ilyen akciót.
2010. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Szerencsés vagy, de nem mindenkinek a párja vallaná ezt be.

Hozzáteszem, valószínűleg én sem.

2010. jún. 22. 09:30
 3/48 anonim ***** válasza:
70%

Nem tesztelném, mivel nem kellene. Nem ilyen az életvitele. Azért gyerekes dolog, mivel ha egy dögös macát eléje vetnél (példa erre az a sok show a tvből is ahol szegény pasiknak egy dögös nő elakarja csavarni...) aki persze még rámenős is volna, akkor nem tudom, hogy hány pasi állna meg..Szóval amikor látom a tv-ben, hogy a csajok mit elművelnek szegény pasikkal..aztán meg érkezik az orditozó hisztis barátnő...

Szóval én nem is tenném meg vele, hogy valakit felkérjek, mivel az már alapből provokálná és össze tudják hamar zavarni a pasikat pillanatnyi helyzetükben.Aztán fele megbánja, fele nem.:))

2010. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy megbízom benne, vagy nem. Szerintem egy kapcsolattal már akkor gond van, ha ilyen felmerül bennem. Nem tudnék létezni egy olyan kapcsolatban,ahol nem bízom meg teljesen a páromban.
2010. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Egyértelműen nem. Megbízom benne teljes mértékben. Távkapcsolatban élünk, 250 km-re van, meg kellett tanulnunk megbízni egymásban, különben az őrületbe kergettük volna magunkat.
2010. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen dögös macára gondoltam. Hanem egy átlagos, jól szituált nőre. Akire ha ránéz az ember, nem egy alkalmi szex jut eszébe, hanem egy hosszú kapcsolat.
2010. jún. 22. 09:34
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bár nagyon bízom a páromban meg magamban is, nem tenném ki hűségtesztnek. Több okból is, de úgyis egyszer kiderülne, és akkor lehet dafke elkezdene flörtölni, hogy ennyire nem bízok meg benne.....

2010. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Na igen. A magánnyomozóról is ezt gondoljátok?
2010. jún. 22. 09:39
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
nem elég bizonyíték az hogy veled van? ha mással akarna akkor mással lenne.
2010. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerűvel sem csinálnám meg.:) Szerencsére, hogy enm az a fajta, sokat nevetünk, szórakozunk,de ha meg is történne valami ilyesmi, akkor ő jönne hozzám nevetve elmesélné.

De ha szabad érdeklődnőm, te éppen ezen töröd a fejed?

Kiprobálhtod, de akkor tényleg egy átlagos lány legyen, aki annyira nem provokáli, de persze szép. Legyn olya, ahogy te irtad, hogy ne egy szexparti jusson eszébe, hanem egy kapcsolat..

De valahogy ezt sem atrtom jó ötletnek, mert a pasid lehet, hogy bele esik a csapdába, mivel a lány azt mondaná amit szeretne hallani.És lehet h ennek függvényében bedőlne..de csupán azért mert a lány tökéletesen előadná..és szerintem egy ilyen döntés alapján nem itélheted el.

2010. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!