Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy rendben...

Szerintetek ez igy rendben van, hol itt az igazsag?!

Figyelt kérdés
Egy masfel eves es egy kethonapos babaval vagyok lekotve egesz nap, soha sehova nem mehetek, ram marad a fozes , vasalas, mosas, takaritas es egyebek.Egyszoval egy percre sem csinalhatzom azt amit szeretnek, pedig nagyon is el tudnam kepzelni egy napot csak ugy kotelessegek nelkul.Bezzeg a ferjem delig alszik, meccsekre jar...egesz nap aztt csinal amihez eppen kedve van, meg a bevasarlas is nekem jutott!A gyerekeket is csak akkor viszi el setalni ha nincs foci vagy merkozes.Egyebkent nincs munkaja sem.Persze mindenben o dont mert o a penzkereso ugymond vagyis elmegy apucihoz loveert es ennyi.Nekem pedig megvan tiltva hogy elmennyek egy par napra anyamekhoz akik 80km-re lakik.Mit tegyek?
2011. szept. 18. 19:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az ordog tudta hogy milyen lesz majd x ido mulva...
2011. szept. 18. 19:54
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de mostmár tudod. Lépj le. Ha nem akarsz válni, akkor pedig felesleges volt feltenni ezt a kérdést.
2011. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Úgy bírom ezt a nem tudtam, hogy milyen lesz. Ne magyarázza már senki, hogy fel kell egy nap, és az addig tök normális párjából egy ilyen bunkó lesz.
2011. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy sok férj nem tudja, hogy az a szó: feleség, mit is jelent. A feleség az én egyik felem, tehát úgy is kell vele bánnom, mint az egyik "felemmel". Felháborító az ilyen ember viselkedése, úgy tesz, mintha nem is az ő gyerekei volnának.
2011. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szállíttasd el a tévét :) Amúgy is káros az egészségre..


[link]

2011. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem tudok mást írni: gusztustalan ember a férjed.

Elvárja, hogy Te csinálj mindent a 2 gyerek mellett, amíg ő henyél. Dolgozni minek?

A szülei is jól félrenevelték....felnőtt embert csak azért pénzelni, mert lusta dolgozni...


Egyébként mióta nem dolgozik?

2011. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A 19.51-es válaszoló vagyok. Úgy értettem a kérdést, amikor összejöttetek, együtt voltatok pár napot, majd összeköltöztetek, akkor elment bevásárolni mondjuk? Elmosogatott olykor, főzött ebédet, porszívózott, berakta a mosást, elvitt téged cukrászdába, kávézóba, moziba, kirándulni, túrázni, bármi? Volt munkája, vagy legalább törekedett rá? Kérted ezekre, hogy legyen szíves segítsen, mert nem győzöd?
2011. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nincs más, amíg nem dolgozik, papírra felírni a házimunkákat, és fele-fele, válogasson mindenki. TE IS PÉNZKERESŐ VAGY, KAPOD A GYES-t!Ha nem akarja, nem tudsz mit tenni, max elválni. Nem lehet a másik felnőttnek megtiltogatni dolgokat, nem tudom, ezt hogy képzeli, és te hogy tűrheted. Gondolom, te sem olyan férjet akartál, aki uralkodni akar, és sz@rik a családjára.

20:02-nek: De igen, van ilyen.

2011. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!