Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek, hogy ne veszekedjen...

Mi tegyek, hogy ne veszekedjenek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy 25 éves nővérem.Dolgozik,hazajön,aztán gépezik.Nem jár szórakozni,nem érdeklik a férfiak,nem barátkozik csak az interneten.Egyébként viszont jó ember,jó a kapcsolatunk.Annyi a baj,hogy anyukánk az utóbbi időben elkezdett célozgatni.Azt szokta mondani nővéremnek,hogy "Én a te korodban már férjnél voltam",És "Én a te korodban már anya voltam".Ezekből sajnos elég csúnya veszekedések vannak néha.Mit tehetnék,hogy ne veszekedjenek?19/F
2011. szept. 19. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj nővéred mellé állni és magyarázzátok el anyátoknak, hogy az ő korában az természetes volt, hogy 25 évesen férjes asszony és anya volt egy nő, ma már kevésbé az. Mondjuk ettől függetlenül ismerkedhetne a nővéred fiúkkal, lehetnének barátai, mert ha ennyire begubózik, akkor úgy nehéz. Bár itt az alapdolog, hogy ő mit szeretne.
2011. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt már barátja?Ha nem, akkor lehet a saját neméhez vonzódik.
2011. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:Köszönöm a tanácsot,meg fogom fogadni.Csak sikerüljön...Ő nem panaszkodik az élete miatt csak arra,hogy anyu miért piszkálja.


Második válaszoló:Igen,volt már barátja.Nem tudok róla,hogy leszbikus lenne,de ha az lenne is,engem nem zavarna.

2011. szept. 19. 15:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!