Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a 23 éves lányotok egy 30 évvel idősebb embert mutata be nektek?

Figyelt kérdés
A lány már nem otthon él, volt párja de szakítottak.
2011. szept. 20. 10:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
39%

Igaza van a 10:47-nek! 29 vagyok! Soha egyetlen pofont, vagy hangos szót se kaptam apukámtól. Tökéletesen elég volt, ha rám nézett és már tudtam, hogy mi a helyzet. A legnagyobb büntetés amit tőle kaptam 5 perc szobafogság volt. De valóban, még 29 éves fejjel se mernék haza állítani egy 30 évvel idősebb pasival az oldalamon.


És valóban nem hiszem azt el, hogy ha valaki nagykorú, akkor a szülő már nem tehet semmit. Törvényesen valóban nem. De van ezer olyan dolog, amivel az ilyen hülyeséget meg lehet akadályozni.

2011. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
28%

"Én nem mennék ki az utcára 38 évesen egy 20 éves csajjal, mert égne a fejem."


Csak egy észrevétel. Ebben különbözöl te az én páromtól. Ő ugyanis büszke rám, és szívesen mutatkozik velem akárhol.

A 25 éves voltam.

2011. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy büszke rád mert jól nézel ki stb... de mindenki azt mondja hogy nézd már azt a vén fa@@zt ...Na ezért égne a fejem.
2011. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Na most akkor a kedves szülők mit szólnának tulajdonkéépen, ha a 23 éves lányotok hazaállítana bemutatni a 30 évvel idősebb párját?


Bevágnátok az ajtót?

Elővennétek egy géppisztolyt?

Elfogadnátok, hogy a szerelem kortalan?

Hm?

2011. szept. 20. 11:10
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj! A gyerekemet nem tagadnám ki, de értse meg, hogy a párjára nem vagyok kíváncsi. Nem akarom látni, ahogy enyelegnek, egy puszira se vagyok kíváncsi, de egy puszta kézfogásra se. Ő jöhet bármikor haza, de egyedül!!!!
2011. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a bemutatás pillanatában kontrollálnám magam annyira,hogy jó képet vágjak hozzá.Majd mikor elmennek haza,tuti összeroskadnék és órákon át zokognék...
2011. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
52%
Én még mindíg a pisztolyra szavazok.
2011. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%
Fel kéne hívni a lány figyelmét a nagy korkülönbség okozta hátrányokra pl. pasi szexuális aktivitása, életviteli különbség, hosszú özvegykor, stb. Nem egészséges...
2011. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%
Nagyot koppanna az öreg orra a bejárati ajtómon. :)
2011. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
57%

Hát, úgy látszik a nagy többség tényleg rosszul reagálná le, ami engem nagyon meglep... nyilván félti az ember a gyerekét, de annyira tisztelhetné, hogy megbízik a döntésében... elvégre ha jól nevelte, akkor képes jó döntést hozni...

de lehet, hogy ez csak nálunk elfogadott vélemény.

Én még nem vagyok szülő, így csak az én szüleimről tudok beszélni. Volt szó róla, hogy egy huszonévvel idősebb férfi lesz a párom, és a szüleim elmondták, hogy miért nem tartják szerencsésnek a dolgot, de azt is megmondták, hogy felnőtt ember vagyok, én döntök, ők elfogadják és támogatnak.

Szerintem ilyen egy jó szülő-gyerek kapcsolat.

2011. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!