Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a 23 éves lányotok egy 30 évvel idősebb embert mutata be nektek?

Figyelt kérdés
A lány már nem otthon él, volt párja de szakítottak.
2011. szept. 20. 10:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%
Amelyik gyerek ilyen döntést hoz, az valamiért mégsem képes jó döntést hozni. Én pedig nem attól vagyok jó szülő, hogy a hülyeségben támogatom a gyerekemet. Mellesleg ha az én lányommal kikezdene egy nála 30 évvel idősebb hapsi, ő elzavarná focizni az unokáival.
2011. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
80%

23 éves vagyok, és fel nem tudom fogni, hogy mi vonzza a korombeli lányokat a nagypapa korú emberekben.

Én egyenesen rosszul vagyok a gondolattól is... Annyira természetellenes, nem egészséges.

Mindkét félről szegénységi bizonyítvány, hogy nem voltak képesek a korosztályukban megfelelő társat találni maguknak.

A férfit még megértem, hiszen csinos, fiatal lány.. De a lánynál már szerintem lelki problémákra gyanakodnék, valószínű a gyerekkorban történhetett valami, ami megzavarta.


Távol állok az anyaságtól, de szülői kudarcként élném meg az egészet. Bár attól is függ, a lányomnak mik a szándékai a pasival.. Mert ha nem olyan komoly, akkor még nincs minden veszve.. De ha esetleg férjét, gyerekei apját látja az 53 éves férfiban, elkezdenék nagyon aggódni.

2011. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
67%
elkapna a hányinger....
2011. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
90%
Igen! Az is megérne egy misét, hogy mi zajlik le a fiatalabban az intim együttlétek idején? Nyilván csak a pénz nem nagyon lehet motiváló tényező, ha az érintésétől is undorodom valakinek.
2011. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%
Én is bemutatkoznék, majd közölném a lányommal, hogy a gerontofília nem szép dolog.
2011. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
41%

Ha a szüleim nem fogadnák el a páromat akkor marha egyszerű a megoldás, nem megyek többé hozzájuk. Ilyen egyszerű. 23 évesen hadd én döntsem már el, hogy kivel akarok élni.

Szép meg jó, hogy lehet a szülőnek véleménye, csak van egy határ, amikortól kezdve az én életem,én döntésem. 18 évig felelősek voltak értem, onnantól kezdve az én dolgom.

Sokan tévhitben vannak és azt hiszik életül végééig beleszólhatnak ilyen súlyú dolgokba, pedig a párválasztás mindössze két ember döntése.

Akik itt csinálnák a feszkót azok számolhatnak rá, hogy nem lesz, aki rájuk nyitja az ajtót. Én sem nyitnám.



Ha az én lányom állítana haza egy ilyen idős emberrel, akkor maximum azt mondanám,hogy gondold meg jól és kész. Mert szülőként ennyi a dolgom és ennyi a maximum, amit megengedhetek magamnak.

2011. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
66%
Az ö élete, az ö döntése. 23 évesen már eléggé felnött hogy a saját életét élje. Max. tanácsot adhatsz neki, de el kell fogadnod hogy már nem kislány =)
2011. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

16:32!

Kívánom neked, hogy a lányod állítson haza egy 60éves szinesbőrü egyénnel.Biztos örülni fogsz.

2011. szept. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
66%
Marha kedves ember lehetsz, ha ismeretlenként ilyet kívánsz, de megnyugtatlak, hogy az én gyerekem nagyon jó nevelést fog kapni, és ha egy 60 éves embert választ, aki ahogy mondtad színes bőrű, az mindezek ellenére egy remek ember lesz és nem lehet kifogásom ellene.
2011. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
63%
Én is úgy gondolom, hogy bízom annyira a gyerekemben és a neveltetésében, hogy a 60 éves színesbőrű párja is egy nagyszerű ember lesz, és rettentően elkeserít, amikor felnőtt emberek ilyen elképesztő módon nem elfogadóak.
2011. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!