Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik szólni, mielőtt átmegy...

Illik szólni, mielőtt átmegy az ember valaki más otthonába?

Figyelt kérdés
Van 2 ember, családtagok. Az egyiknek a tulajdonában van egy lakás, amiben a másik lakik, kvázi szívességből (lakbért nem fizet, csak rezsit, plusz rendben tartja a lakást). Szerintetek ha a tulaj át akar menni a lakásba, ahol a másik ember él, "kell" és/vagy "illik" előtte szólnia neki?
2011. szept. 20. 18:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

"roppantul zavar, hogy a reggeli rohanásban szanaszét hagytam mindent a lakásban, arra számítva, hogy legközelebb én fogom látni, este, amikor el tudom tüntetni a kupit"


Nekem is volt ilyen, mikor gyerek voltam, es a nagybatyam belopozott, hogy ajandekokat rejtsen el... menstrualtam, es a vattakat hagytam szerteszet... leginkabb szokas es megallapodas kerdese a dolog.

2011. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%

szerintem szívasd meg hogy kihívtad a zsarukat mert észrevetted hogy valaki járt a házban.....

és hogy ilyenkor mi van kiváncsi lennék mit mond.

2011. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
35%
Eleg nagy ajándék az neked, h ott lakhatsz csak rezsiert! Mas esetben illene szólni, de igy nem feltétlen! Neked illene inkabb a lakast megbecsülni és rendben tartani! Nem szanaszét hagyni a dolgaidat. Te hagytad ugy. Nem mas a hibás ezért. Felnőttek vagyunk, gondolkozz el ezen..
2011. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!