Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan én vagyok a...

Most komolyan én vagyok a hisztis? Ennyit nem tud felfogni a barátom?

Figyelt kérdés

1 éve ismerjük egymást,volt egy szakításunk,utána csak nagyon jó barátok maradtunk. Nem rég újra összejöttünk,és hát beszéltünk arról hogy keveset tudunk találkozni mert neki edzései vannak nekem meg itt a délutáni meló.


Ez az egy szabad hétvégém maradt,utána kezdődik mindkettőnknek a hajtás. Legtöbbször én írok rá,és most is így volt,rákérdeztem a hétvégére (legyen egy utolsó nyugis hétvégénk együtt),erre az ő válasza:nem tudja még,mert egy haverjának lesz szülinapja és a haverja vele szeretné tölteni azt a napot meg h neki edzése van meg meccse... de talán meg tudja oldani.


Erre mit szólnátok?


2011. szept. 20. 21:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálnék belőle ügyet, menjen csak el a szülinapra, ha elígérkezett. Egy kis szabadság mindenkinek jár.
2011. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Es téged miért nem hivtak meg a szülinapra? Vagy nem ismered annyira a baràtjàt?
2011. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
Lehet külön is létezni nem kell egymásba fulladni,de ha valakit nem visznek el baráti rendezvényekre azt vagy szégyellik,vagy nem akarja a fiú hogy egy másik lány megtudja hogy nem szabad...
2011. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Többieknek meg még csak annyit hogy ez a "haver",egy évvel ezelőtt lejáratta magát előttem elég komolyan,mivel mikor én együtt voltam a barátommal a barátom lakásán,ő feljött hogy menjenek le kettesben focizni,miután mondta a barátom h majd később,a srác ledobta magát az ágyra koszos cipővel és ugyanabban a szobában elkezdett tévézni...
2011. szept. 20. 22:21
 15/22 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,hogy ők kettesben akarják valószínűleg töteni mert már mióta jó haverok.
2011. szept. 20. 22:22
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Látszik, hogy fontosabb neki a barátja, mint te. Nem azért, mert elmegy a születésnapra, hanem azért mert egész hétvégén inkább vele van és nem hajlandó rád időt szánni. Ezzel addig semmi baj nincs is, ha még nem érzitek komolynak a kapcsolatotokat.
2011. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a haver szülinapjáról van itt szó, hanem ahogy írod, nagyjából állandóan te keresed, te kérdezed mi lesz hogy lesz, te vagy az akit érdekel a kapcsolat. Úgyhogy ebből egyet szűrhetsz le, hogy ne kérdezz semmit, hanem tőle függetlenül szervezz magadnak programot, és ne érdekeljen hogy mi van vele. Ha akar valamit majd keres, vagy nem keres és az is egy válasz.


Tudod az a férfi, aki akar tőled valamit, az addig kapar míg nem tud veled találkozni. akit meg nem érdekelsz az nem érdeklődik. elég egyszerű ez. Most ugyan lehet hogy vele kapcsolatban az a helyzet, hogy te mindig megelőzöd, és tudja hogy úgyis majd te fogod őt keresni, úgyhogy nem lép semmit hanem várja hogy te csinálj valamit. De ezt nagyon könnyen meg lehet fordítani úgy, hogy egyszer csak passzívvá válsz. És meglátod mi lesz.


Én a Te helyedben már nem keresném a héten. Ha akar valamit, hívjon fel ő téged. semmilyen csetelős dologra nem lépnék fel, vagy ha fel is lépek, nem szólnék hozzá. Ha adódik valami program a barátnőiddel akkor szervezd meg velük, és ne törődj a pasival. És nézd meg hogy mi lesz. Ha nem keres, akkor egyértelműen szakítani kell vele. ha meg keres, akkor meg tudni fogod, hogy kellesz neki. Ha a hétvégéről akar beszélni, megmondhatod, hogy tudomásul vetted hogy ő bizonytalan, ezért most szerveztél más programot.


33/N

2011. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

Most lehet én vagyok a rossz, de én nem érzem ezt problémának.

A haverjának szülinapja van? Menjen el, ez természetes. Én is elmennék egy barát szülinapjára.

Azt is írtad, hogy azzal az indokkal nem ér rá, hogy edzése/meccse van. Azt pedig nem lehet kihagyni, mert komoly büntetést von maga után.(Tapasztalatból mondom, régóta kosarazok már. Nálunk egy kihagyott edzés, ha nem tudod orvosilag igazolni - és az edzőnket nem lehet átverni, minden trükközésre rájön - azt vonja maga után, hogy a következő edzésen labda nélkül dolgozunk és a "bűnösnek" plusz 30 perc futás, 100 felülés, 100 guggolás és 30 fekvőtámasz.)

De a lényeg az, hogy megpróbálja megoldani a találkozást, mert veled is akar tölteni egy kis időt. Ne akard kisajátítani a fiút, neki is lehet hobbija, lehetnek barátai, akik fontosak neki.

18/L

2011. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy egy jól mukodo érett kapcsolatban ezt miért nem lehet megbeszélni. Ha meg a nem ilyen a kapcsolat akkor mi rákfenének jottetek megint ossze?
2011. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem Ő lesz a férjed szerintem, úgyhogy no para, bízd magad a sorsra.

23N

2011. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!