Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyukájával?

Klajú16 kérdése:

Mit csináljak az anyukájával?

Figyelt kérdés
A barátomnak az anyja ma rám támadt, hogy nem szeretem a barátomat. 1,5 éve vagyunk együtt lassan és eddig tök jól megvoltunk. Semmi vita, meg ilyenek. Ma rám támadt, hogy nem szeretem a barátom, és csak azért vagyok vele, hogy legyen egy menedékhelyem, ami nem igaz!!! Szeretem!!!! És azt mondta, addig nem mehetek vissza, amig ezt be nem bizonyizom. Kérlek segitsetek. Normális válaszokat lécci. De tudtommal nem az anyjának kell bebizonyitanom, hogy szeretem a párom. Mit csináljak hogy szálljon le a témáról, és mégis vissza mehessek?
2011. szept. 21. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Vidd el az aranytojást tojó tyúkot.
2011. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
húúú hát ezzel megfogtál pedig engem nehéz :{D gondolkozok...loading...loading...error. bocsi nem tudom. kérd meg a barátod hogy 'szedje' le rólad. ha ő is szeret ezt elintézi : ' ). de bocsi tényleg nem tudom
2011. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
És a barátod mit szól ehhez?
2011. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából ez az egész dolog ma történt. Ideg összeomlást kaptam, meg minden, de most már minden rendben. Hát rajta van az ügyön, de nem tudom, hogy mi lesz. Azt viszont nem fogom hagyni, hogy szakítsunk, mert az anyja nem szeret. De barátommal mindent megbeszélünk. Talán sikerül kitalálni valamit. Köszi.
2011. szept. 21. 21:45
 5/15 A kérdező kommentje:
A barátom elég mérges az anyukájára, de sajnos nem tud mit csinálni. Most albérletet keresünk, és amint betöltötte a 18.at, megyünk el onnan. De az anyja nyugta
2011. szept. 21. 21:47
 6/15 A kérdező kommentje:
*nyugtatókon él. Attól nem lehet? Hogy egyik percben aranyos, a másikban meg letépi a fejed?
2011. szept. 21. 21:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
sokat vagy náluk? nem lehet, h az anyukája ennek nem örül?
2011. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, dehogynem lehet. Akkor olyan az idegrendszere, mint az alkoholistáknak. Csak ő nem alkoholfüggő, hanem gyógyszerfüggő. Valóban jó lenne elköltöznötök, az ilyennek nem lehet megfelelni, nem tud logikusan gondolkodni.
2011. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó elöttinek!! Úgy lett megbeszélve hogy egy hónapban 2 hetet ott vagyok. Szóval nem hiszem. Meg azt azért ne az anyja döntse el hogy mikor meddig lehetek ott.


Utolsónak!! Remek .. Csúcs a nő. De azért náluk is derülnek ám ki dolgok.

2011. szept. 21. 23:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ne haragudj,de kicsit nem értem az utolsó kommented kérdését?Azért édesanyjának van joga beleszólni,hogy te mikor-meddig vagy ott,vagy nem?Nem az övé is a lakás?Még ha nem is az ő teljes tulajdona,mégis csak ő nevelte fel a párodat és azért egy minimális tisztelettel tartoztok felé.Szóval,ha ilyen kijelentéseket teszel,akkor ne csodálkozz,hogy nem oké a dolog.Amúgy nem indokolta meg,hogy miért gondolja így?Az oké,hogy nincs beleszólása a kapcsolatotokban,meg az is gáz,hogy gyógyszereken él.
2011. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!