Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik hozzám a...

Miért nem közeledik hozzám a párom? Márt totál kivagyok miatta.

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem. Párom nem akarta a babát, most imádja, szerencsére nincs ezzel gond! Viszont a szexuális életünk a béka feneke alatt van. Kb 2-3 alkalommal voltunk együtt az elmúlt 6 hónapban. Olyan már volt többször, hogy Neki "jó volt", viszonzást pedig nem kaptam. Azt mondja, fél, hogy újra terhes leszek, ezért nem közeledik. Én mondtam neki, hogy íratok gyógyszert és egyébként is van más módja az örömszerzésnek. Mindig van valami kifogása. Fáj a feje, fáradt, nincs kedve, nincs ideje, stb... Már tök oda vagyok, mert nekem is vannak szükségleteim, és nem hiszem el, hogy én ennyire nem számítok. :(

Bocsi, hogy hosszú lett, de már leírni is jól esett.


2011. szept. 22. 12:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Papás szülés volt?
2011. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem, barátnőm volt bent velem. Apa már csak akkor jött be, mikor a baba pólyában volt és én is szépen rendben voltam. Ez nem lehet nála probléma.
2011. szept. 22. 12:29
 3/26 anonim ***** válasza:
67%

Miután a párom szült, teljesen megváltozott az alakja. Azt hittem, majd újra a régi lesz, de nem tett érte semmit, beletörődött, hogy mindenfelé hurkás lett. Már nem az a szexi kis nő volt, akit megismertem, hanem egy széles csípőjű, tigrismintás, lógó mellű asszonyság. Az sem segített a dolgon, hogy mindig eszembe jutott, hogy a gyerek honnan is jött ki. Az egésztől elment a kedvem, és még ma, évekkel később sem jött vissza, csak nagyjából stabilizálódott a helyzet. Külön fájlalom, hogy számos ismerősünk, aki szült, nagyon hamar visszanyerte az eredeti alakját, a párom viszont nem, és hiába noszogattam, hogy tornázzon, vagy iratkozzon be valamilyen aerobic tanfolyamra, nem volt hajlandó, ahogy diétázni sem. Ő inkább olyan, mint az anyja, aki a 4. gyerek után már gömbhal alakot vett fel, 32 éves korára.

Lehet, hogy kicsinyes dolog ez, de nem tudom magamra erőltetni a szexet, ha az illetőt fizikailag már nem találom vonzónak.

2011. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Alakod olyan, mint szülés előtt?


Egyébként én megértem a terhesség miatti félelmét, hisz ő már az első gyereket sem akarta...más kérdés, hogy hálistennek mostmár szereti, de azért durva lehetett neki az az időszak, míg nem alakult ki benne ez a szeretet.

2011. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
57%
azért nem közeledik hozzád a párod, mert 1 önző fhasz, de én azt is sejtem, hogy miért. nos, azt írtad, hogy a párod nem akarta a babát, de mivel van baba, levonhatjuk azt a konzekvenciát, hogy te is 1 önző fhasz vagy. a babát szereti, hiszen neki nem volt beleszólása a dologba, nem tehet róla. rád neheztel. az a helyzet, hogy ezt elcseszted. most marad az önkielégítés, vagy keresel magadnak valakit, aki kinyal / megdug / teherbeejt / gulyáslevesteszikaszeméremdombodról.
2011. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Sosem leszel olyan, mint szülés előtt. Akkor csak nő voltál és feleség, most meg nő vagy, feleség és anya. A férfiaknál az apaság nem jár olyan látványos változásokkal, mint a nőknél az anyaság. A férjnek tudnia kell, hogy semmi nem lesz olyan, mint előtte, mert az utódnak ára van, és ezt mindkettejüknek meg kell fizetni.
2011. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve rosszul indult, mert ő nem is akarta a babát... Nem mondani kéne, hanem tényleg íratni gyógyszert és szedni! Gondolom az első pici is be csúszott ha a papa nem akarta, szóval te se legyél felelőtlen szedd azt a gyógyszert! Nem lehet hogy ez által kicsit benned is csalódott a párod?
2011. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Nem érzi magát "átverve"?

Nálunk az volt a helyzet, hogy szintén nem akartam még a közös gyermeket, hiszen csak fél éve ismertük egymást. Aztán mégis jött, és nagyon, de nagyon erős a gyanúm, hogy a párom nagyon is akarta, és megoldotta, hogy terhes legyen (ezt inkább nem részletezem). És ez számomra nagyon nagy csalódás, mert úgy gondolom, hogy ha másban nem is, de ebben a témában SZIGORÚAN közösen kell dönteni. Csak akkor szabad bevállalni, ha mindkét fél akarja. Hiszen mindkettejük további életét meghatározza! Ha csak a nő dönti el, és ilyen-olyan trükkel teherbe ejteti magát, ne csodálkozzon, ha a férfi kiábrándul. Hiszen az ő élete felett is döntöttek, az ő akaratát lesz.rva. De ne értsd félre kedves Kérdező, nem állítom Rólad, hogy Te is direkt trükköztél! csak arra akarok rávilágítani, hogy esetleg a párod ezt is gondolhatja.

Én is imádom a gyermekünket, de a páromból nagyon kiábrándultam. Igaz, nálunk rengeteg más dolog is történt, ami erre rásegített. De mára már rendesen rosszul vagyok tőle, ha hozzám akar bújni! Rossz ilyet gondolni, kimondani, leírni, de csak és kizárólag a gyermek miatt vagyok még vele. De a férfi-nő kapcsolat már rég nem létezik. Nem tudom, meddig tartható ez. Tudom hogy a végtelenségig nem, de akkor sem tudom már elfogadtatni magammal azt a nőt. Egyszerűen már nem tudom őt jónak látni, miután átvert rengeteg dologban.

36f

2011. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
91%
12:29-es. én több mint 1 éve szültem.azelőtt sem voltam vékonyka na de mostanra egyátalán nem vok az.160cm és 90kg vok.nem tudom nálatok ez hogy volt,de nekem időm sem nagyon maradna edzeni járni,néha örülök ha le tudok ülni egyedül egy kicsit.teljesen jogos amit írtál,viszont elgondolkodtam rajta egy cseppet.ilyenkor a férfiak már nem kívánják a feleségüket és a csőd szélére kerül a kapcsolatuk.viszont ha egy nő nem kívánja a férjét,vagy valóban van vmi oka arra hogy éppen aznap este nem volt szex akkor másnap már megy a szöveg a havernak,hogy ilyen meg olyan a nő,biztos megcsal ,stb...gyereket szült neked.olyannak kell szeretned amilyen,hiszen nem attól lett kövérebb mert ő akart ilyen lenni.a jó kapcsolathoz viszont a szex is hozzájárul.keress benne más szexis dolgot.biztos találsz benne.akár a mosolya,akár az érintése,bármi :-)
2011. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
Én azért nő létemre meg cáfolnám azt az állítást, hogy a terhesség egyenlő az elhízással! Már bocsánat, nem bántásból mondom, de ha nincsen időd le ülni sem egész nap akkor nem hiszem el, hogy nem tudnál fogyni, kevesebb evés több séta és mozgás a babával, mindent meg lehet oldani.
2011. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!