Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet anyukámat és...

Miért nem lehet anyukámat és a férjemet ki békíteni?

Figyelt kérdés

A férjem nem szereti,ha elmegyek anyuhoz,nem szereti,ha ott hagyom a gyerekeket,mondjuk eddig emiatt nem is tettem.Azt mondja mindig,hogy mindig bele üti az orrát a mi dolgunkba.Ezt be vallom néha igaz. De azért azt nem tilthatja meg hogy meglátogassam.Akkor szoktam menni amikor nincs itthon,és titokban.

Anyu olyan amilyen,nekem meg mindig is az anyám marad.Sokszor akaratlanul beleszól a dolgunkba.


2009. ápr. 25. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum szükséges mind2 fél részéről. anyukád visszavesz valamennyit az okostojás, minden lében kanál stílusból. azért írom, hogy valamennyit, mert 100%-osan úgyse fog tudni megváltozni. a férjed meg gyakoroljon egy kicsivel több toleranciát. tökéletes házasság, anyós-vej viszony nincs, de egy kis empátiával és főleg TOLERANCIÁVAL jeletősen könnyebb lenne minden.
2009. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha egyszerűen nem törődnél a férjed véleményével. Akkor látogatod meg az anyádat, amikor csak akarod. És ha érezteted vele, hogy miatta nem mész, akkor ez örökké így fog menni. Hogyha szeret, előbb utóbb elfogadja!
2009. ápr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!