Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Féltékenynek kéne...

Csajok. Féltékenynek kéne lennem a gyerekkori "szerelemre"? Az lennél?

Figyelt kérdés

a barátommal ma összekaptunk.

Mert mondta hogy mikor 1.osztályos volt általánosba járt 1 lánnyal...kb 2évig, hát ilyen gyerekszerelem féle volt. De nem tartja vele a kapcsolatot. Féltékeny lettem azért:(

És mondta hogy szintén áltiban volt 1 lány akivel kb 1hétig "jártak" és vele néha manapság is dumál de nagyon ritkán, ő is kapcsolatban él és a Ő (pasim)engem szeret.

És hogy mindent felfújok és eldöntöm hogy hazudik amikor baromira nem...és hogy mindig orditok vele és én huzom fel magam mindene, ő nemis törödik ezekkel.


Egyből arra gondolok hogy biztos otthagyna engem miatta... ha bepróbálkozna a csaj. Nem tartom magam szépnek, kevés az önbizalmam:( Ma ünnepeltük volna a fél évünket, de összevesztünk:(

Rettenetes ez a féltékenység és leplezni se tudom. MIT TEGYEK? TIPP????


18vagyok ő20.


2011. szept. 23. 11:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kellene. Előbb fogja a féltékenységed elüldözni, mint bármelyik óvodáskori szerelme elhódítani.
2011. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kövesd az Oroszlánkirály logikáját - Nem számít, a múltban történt :)

A gyerekszerelme régen volt, és már nem tartja vele a kapcsolatot.

Ha az azzal beszél, akivel kb. egy hétig jártak pedig nem is baj, főleg ha kapcsolata van a lánynak. Egy hét nem jelent szerelmet, csak fellángolás volt. Ennyi idő alatt ragaszkodás sem alakul ki, nincs túl sok közös emlékük.


"És hogy mindent felfújok és eldöntöm hogy hazudik amikor baromira nem..."

Ez a mondat önbizalomhiányra utál, és arra, hogy hagyod eluralkodni az ego-dat magad fölött. Ez nem azt jelenti, mint ahogy sokan gondolják, nem az, aki beképzeld, hanem egy belső hang, ami negatív dolgokat mond. Ezt egy viccel lehet leginkább szemléltetni:


A vakondnak ásóra van szüksége, ezért elindul a nyuszikához.

"Mi van, ha nincs is otthon a nyuszika?" -gondolja, de azért tovább megy.

"Mi van, ha a nyuszika éppen használja az ásóját, és nem is tudja odaadni?" -Merül fel benne újabb kérdés, de azért megy tovább.

"Lehet hogy a nyuszika irigy... És nem is akarja odaadni az ásóját, pedig van neki, és nem is használja." - jut eszébe.

Odaér a nyuszika házához a vakond, becsönget. A nyuszika ajtót nyit:

- Szia Vakond!

- DUGD FEL AZ ÁSÓDAT! - és becsapja az ajtót.


Látod? Pont ilyen vagy te is.

Írd ki magadból a negatív gondolataidat, vagy bámuld a falat és agyalj, és amikor jön a negativitás, mondj neki ellent. Ez első hallásra furcsának tűnhet, és az ego is azt mondja rá természetesen, hogy: "Ezt a hülyeséget! Úgyis nekem van igazam, nem szeret téged, és biztosan otthagyna"

Mondogasd magadban, hogy

-Szép vagyok

-Boldoggá tudom tenni

-Szeret engem

-A régi szerelmeit már régen elfelejtette

-Velem jár és engem szeret


FONTOS, HOGY JELEN IDŐBEN!!! Ne a jövőben, mert akkor megragad ott.


Neki ne mutasd ki, hogy ilyen féltékeny vagy, hiszen vele nincs mit megbeszélned. Inkább magadban próbálj rendet tenni.


16/L

2011. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek! :)utolsó nekedis köszi jó sokat irtál:)

Nos mondta hogy olykor találkoznak buszon akkor köszönnek és annyi, és a jóban van vele azt jelenti hogy mikor szülinapja van irnak egymásnak és ennyi. de a csaj pasija féltékeny és azért meg akarta verni a pasimat mert irt a lánynak h isten éltesse.

Azthiszem ideje összeszednem magam

2011. szept. 23. 14:49
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ott a másik kis féltékeny :P Nem a pasid hibája, hogy meg akarta verni a srác, hanem magáé a srácé, mert ő is túlreagálta :P

Én rengeteg embernek köszönök a buszon, sokaknak írom, hogy "Boldog szülinapot!", mégsem vagyok 200 emberbe szerelmes. :P

Nincs okod aggodalomra. ^^

2011. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!