Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted szerethet egy férfi...

Szerinted szerethet egy férfi annyira egy nőt hogy elviselje azt hogy depressziós?

Figyelt kérdés

22éves fiúról van szó és 3hónapos járásról.


Lehet ennyire kötödni valakihez ennyi ismeretség után?


Még egy variáció.

A fiú küldetésének érzi hogy "megmentse" a lányt,mert tudja minden rendben lesz.


Szerinted melyik lehet igaz?Szerelem vagy küldetés?


2011. szept. 23. 13:37
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy érzem,az első komoly döntés volt az életemben.
2011. szept. 26. 08:39
 32/40 anonim ***** válasza:
Bajos.... Ismerős párnál nem sikerült.
2011. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nálunk sajnos volt ilyenre precedens. Olyan 8 hónapja lehettünk együtt és megkattantam. Állandóan veszekedtem, lehangolt voltam... vagyis depressziós. És kitartott mellettem. Nagy szerencsére 4-5 hónap után sikerült kimásznom belőle, de nagyon nagy segítség volt nekem, hogy segített talpra állni. Ma már több, mint másfél év együtt vagyunk, és minden rendben szerencsére :) Nagyon szeretem Őt:)

2011. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

11:41


Igen,ismerek én is olyan párt akik nem birták,szerintem nagyban függ ez attól hogy ki hogyan áll hozzá.Párom erős jellem,én meg mindenáron gyógyulni akartam.


utolsó,sok szerencsét a továbbiakban.A te párod hogyan emlékszik vissza erre az időszakra?Nálunk a férjem nem igazán akar erről mesélni nekem,nagyon fájó neki igy nem is forszirozom.


az emlitett 22éves fiú mára 32éves férfi lett,a férjem.

2011. szept. 26. 14:29
 35/40 anonim ***** válasza:

Ő sem nagyon akar erről beszélni. Hagyott benne nyomokat, nem haragszik érte. Minden nap tiszta lappal indul - ezt mondta nekem. Sajnos egy-két napra be szoktam fordulni, tudja nyugodtan kezelni, én is uralkodom a dolgon, a következő nap meg mi sem történt volna. Szerencsés vagyok, hogy ilyen a párom.

Gratulálok nektek, hogy ilyen hosszú ideje együtt vagytok, és a továbbiakban minden jót kívánok :)

2011. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál.Néha nekem is vannak rosz napjaim de 7éve tiszta vagyok,egy gyógyszert nem szedtem be azóta.

Nálunk azért elég súlyos dolgok történtek,begyógyszereztem magam kicsin mullot hogy életben maradtam,még leirni is rossz de neki is nekimentem,mondjuk erre nem emlékszem ő mesélte hogy rárontottam egy késsel,szóval elég durva dolgokat tettem,valószinű ezért nem akar róla mesélni,mert ezek a dolgok neki nagyon fájnak.

2011. szept. 26. 14:49
 37/40 anonim ***** válasza:
Hat, kedves 21:49-es, eleg gagyi a torteneted.Eloszor is, egy igazan hivo ember nem lesz ongyilkos.A masik meg, az, aki tenyleg meg akar halni, nem smsezik a baratnojenek, hogy : "Mindjart megolom magam, de itt meg itt meg megtalalhatsz..." A harmadik, ha az en baratom fenyegetozne azzal, h ongyilkos lenne, egybol rohannek a szuleihez, akkor is, ha nem ismerem oket.Gyatra labakon all a sztorid.
2011. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Egy féri igen...


Egy nő nem. Engem ott hagyott a bnőm a piсsába 1 héttel azután, hogy kiderült, hogy depressziós vagyok. Azzal az indokkal, hogy egy férfinek erősnek kell lennie, és aki ilyet csinál, arra ő nem tud többet olyan szemmel nézni.

Jó, mi?

24/F

2011. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

18:55


Sajnálom.Helyrejöttél azóta?

Nem tudom forditott esetben kibirtam volna -e,nem azért hogy igy elöttem nem lett volna férfi,egyszerüen nem tudom lettem -e volna annyira erős hogy ezeket kibirjam.

2011. szept. 26. 19:13
 40/40 anonim ***** válasza:

Hat, kedves 21:49-es, eleg gagyi a torteneted.Eloszor is, egy igazan hivo ember nem lesz ongyilkos.A masik meg, az, aki tenyleg meg akar halni, nem smsezik a baratnojenek, hogy : "Mindjart megolom magam, de itt meg itt meg megtalalhatsz..." A harmadik, ha az en baratom fenyegetozne azzal, h ongyilkos lenne, egybol rohannek a szuleihez, akkor is, ha nem ismerem oket.Gyatra labakon all a sztorid.



Tényleg így történt, de nem muszáj elhinni nem azért írtam. Később beszéltünk még erről, azt mondta a párom, hogy ha nem vallásos ennyire, biztosan megteszi hamarabb. Az az sms meg egy "segélykiáltás" volt az életért, és valaki "meghallotta", ha tojok rá, biztosan nem lenne ma már közöttünk, ezt ő is mondta.

A szüleinek nem tudtam a számát, aznap ők nem voltak otthon.

Szerintem Neked nem tiszted osztani, hogy igaz a történet vagy sem. Ez így történt. De felőlem hihetsz bármit.

Bocsánat az off-ért

2011. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!