Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted szerethet egy férfi...

Szerinted szerethet egy férfi annyira egy nőt hogy elviselje azt hogy depressziós?

Figyelt kérdés

22éves fiúról van szó és 3hónapos járásról.


Lehet ennyire kötödni valakihez ennyi ismeretség után?


Még egy variáció.

A fiú küldetésének érzi hogy "megmentse" a lányt,mert tudja minden rendben lesz.


Szerinted melyik lehet igaz?Szerelem vagy küldetés?


2011. szept. 23. 13:37
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a fiú. A lány mit szól mindehhez?
2011. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Ha én lennék a fiú akkor tudnám a választ a kérdésre,akkor tudnám hogy hogy volt ereje a fúnak mindezt végigcsinálni és miért tette,szerelemből vagy valami más okból.
2011. szept. 23. 13:58
 13/40 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelem, ahol az első küldetés a lány "megmentése". (volt?)
2011. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

(volt?)


Igen multidő:)

2011. szept. 23. 14:04
 15/40 anonim ***** válasza:
Helyes! ;)
2011. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Remélem az én barátomnak is lesz ennyi ereje.
2011. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Magyarországon kb. az emberek egy tizede kicsit depressziós és a nők kb. 1%-a kezelésre is szorul.

Ezeknek az embereknek is van családja, szóval miért ne szerethetne valaki egy depressziós embert (ahogyan szerethet mondjuk egy allergiásat is stb.), de három hónap után szerintem épp eszű ember nem kötődik senkihez se, ahhoz túl friss kapcsolat.

2011. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Bár nálunk forditva volt a felállás,párom (férfi) volt depressziós,elég durván,de orvoshoz nem tudták elcipelni,nem éreztem soha küldetésnek,csupán tudtam,éreztem,hogy én ki tudom zökkenteni ebből kellő türelemmel.

Került pár hónapomba,de most már nélkülem is mosolyog,vidám,jókedvű,célokkal teli ember.

(amikor megismertem,valamiért rögtön megbizott bennem,első 1-2 hónapban csak kettesben jött elő az igazi énje,ezért tudtam beleszeretni)



Örülj hogy igy érez,depresszió ellen pedig szex,meló,gondolkodásmentes fizikailag fárasztó hobbik

2011. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a napokban derült ki egy régi ismerősömről, hogy kihasználja a párját - lakásért cserébe. Tudom a lányról, hogy nem menne kórházba, bármilyen depressziós. Náluk voltam a napokban, mikor hallom a szerencsétlen sírását, hogy "kórházba akarnak küldeni!" Szörnyű látvány volt, hogy a férfi szeretet és törődés helyett egy marék gyógyszerrel tömi, csak hallgasson már... Nemhiába ellenezte a lány apja ezt a kapcsolatot, amíg élt. A lány gyámság alatt van, pedig teljesen tiszta tudattal rendelkezik. A férfi nagyon ügyesen titkolta éveken át a turpisságait. Elhitette a külvilággal, hogy minden rendben van, őszintén szereti a lányt, támogatja mindenben. Mindent ki tudott magyarázni. Még a hideg is kilel, ha rágondolok... ezután persze megváltozott a véleményem a "nagy jóságáról". Pedig nagyon lassan fogadtam a bizalmamba ezt az illetőt. (Hosszú évek alatt.)
2011. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Igenis létezik, hogy azért van vele, mert szerelmes belé és nem csak úgymond segítségből. A szerelem nem válogat, ha beleszeretünk valakibe, tökmindegy, hogy depressziós, hepatitiszes vagy HIV pozitív, mellette akarunk lenni. Az már más kérdés, hogy ezt a későbbiekben is el tudjuk-e fogadni egy életen át, amikor már múlik a lángolás. Az én exem sem volt egy egyszerű természet, de tudomásul vettem a hibáit és azokkal együtt szerettem és tiszteltem éveken át, hozzá akartam menni feleségül. Ez az igazi szeretet.
2011. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!