Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldanátok meg a Karácsony...

Hogy oldanátok meg a Karácsonyt? A többi lent.

Figyelt kérdés
A gond az, hogy Karácsonykor a párom és én is szeretnénk a szüleinkkel ünnepelni, viszont a két család között 250 km távolság van. Én mindenképpen hazamegyek, mert kb 3 havonta látom a szüleimet. A párom is azt mondta, hogy 24-én a szüleihez kell mennie. Mivel nem állunk úgy anyagilag, hogy megengedjük magunknak,hogy egy napokra utazgassunk ennyit, ezért nem tudom, hogy hogy oldhatnánk meg, hogy mindenki jól járjon. Kész röhej, hogy 3 év alatt egy szentestét sem töltöttünk együtt a párommal :( Szerintetek mi lenne a normális ilyen körülmények között?
2011. szept. 23. 14:34
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Igen szoktam azzal a busszal járni, csak az meg délután 4kor indul és 7re van bent. Nrm tudom, hogy a munkahelyem is hogy fog elengedni, lehet, hogy 23-án még dolgoznom kell.
2011. szept. 23. 15:02
 22/29 anonim ***** válasza:

nekünk ez lesz az első karácsonyunk, én, terveim szerint, tőle külön, a családommal töltöm a szentestét, és a karácsonyt majd vele.

szerintem ő is így tervezi. mondjuk mi mind a 4-en pestiek vagyunk, fél óra bkv-val le van tudva az út, így nem nehéz..

2011. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mi eddig a férjem szülei közelében laktunk. 24-én délután átsétáltunk hozzájuk, és utána haza. Az én szüleimnél nem voltunk karácsonykor. Most az én szüleim közelében lakunk. Itt úgy szokták csinálni a testvéreim, hogy szentestén anyunál vannak. Na ez velünk nem játszik, mert az a szűk családé, vagyis a férjemé, és a gyerekeké. Majd átmegyünk 25.-én, és kész. Nem kell ennek akkora feneket keriteni. Eddig nyáron az én szüleimhez mentünk, most majd a férjem szüleihez megyünk nyaralni. Szerintem karácsonyozzatok otthon kettesben.
2011. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy egy 29 éves férfi miért nem a párjával szeretné tölteni a szentestét....


Aztán majd 25-26-án lehet menni ide is, oda is. Vagy te egyáltalán nem akarsz hozzájuk menni? Azt írod nem bírnak..

2011. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa pár vagytok... mi ugyan tavaly még nem éltünk együtt karácsonykor, de így is TELJESEN együtt töltöttük az ünnepeket. szabin voltunk és 2 hétig együtt voltunk éjjel-nappal, hol az én szüleimnél, hol az övéinél. a karácsonyt is megoldottuk, voltunk nálunk is, náluk is. náluk nem a szenteste az ajándékozós és fontosabb nap, nálunk viszont igen, így evidens volt, hogy azt nálunk töltjük. anyukámnak segítettem sütni, 25-én délután pedig elmentünk az ő szüleihez. a szilvesztert megint nálunk töltöttük. meg volt oldva, az szóba sem jött egy percig sem, hogy külön ünnepelünk, pedig akkor még csak 4 HÓNAPJA jártunk...

most már együtt élünk egy másik városban, de meg fogjuk oldani a karit ugyanúgy, mint tavaly.

2011. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem akarok hozzájuk menni, mert egy napra elmegyek szívesen. Szerintem sem normális amúgy, hogy külön karácsonyozzunk, engem bánt nagyon. De ha ő eljön hozzánk, akkor meg az anyjáék sértődnek meg. Így meg nekem esik szarul. Valaki biztosan rosszul jár.
2011. szept. 23. 17:49
 27/29 anonim ***** válasza:
Szuper szülők... a majd' 30 éves fiukkal ezt csinálják. A párod meg gondolom enged anyuci kérésének. Nem csodálom, hogy bánt téged. Szerintem egyikükhöz sem kellene mennetek 24-én!
2011. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A 24. legyen a tietek!!! A karácsony még két nap, majd akkor mentek a rokonokhoz!
2011. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
hát utazzatok mindketten 25én a szentestét meg töltsétek kettesben
2011. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!