Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vele maradnátok? És, hogy...

Vele maradnátok? És, hogy oldanátok meg.

Figyelt kérdés
Ha a férjetek impotens lenne, és nem lehetne ezen változtatni, vele maradnátok?
2011. aug. 28. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha mindennap kényeztet,és valahogy én is tudnám őt szeretgetni,akkor igen.(és persze,ha nagy szerelem lenne köztünk).
2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem vele maradnék, ha szeretem. A sex fontos része a kapcsolatnak, de nem a legfontosabb, legalább is részemről. Egyébként sem vagyok nagy sexmániás, lehet másképp is megoldani. Ha még nem lenne gyerek, elgondolkodnék örökbefogadáson, ha máshogy sehogy nem lehetne megoldani. De ha boldog vagyok, akkor semmiképp sem hagynám el.
2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a férjemet szeretem, nem csak azt az egy testrészét.Még mindig van keze, szája.
2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
El. Kihűlne a kapcsolat, én is ingerültebb lennék, ő is. Előbb utóbb tönkre menne. Természetesen, ha ez nem jelenti hogy a szex minden formájától tartózkodik, akkor nem. Van erre már egy csomó megoldás.
2011. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha a viselkedése megváltozna, mert azért mégiscsak a férfiasságát veszítette el. Az egyik barátnőmet idegileg kikészítette a férje, pedig ő mindent megpróbált.
2011. aug. 28. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne, haragudj, de nem értem, és nem akarom érteni a kérdést. Feleségem egy nőgyógyászati probléma miatt nem lehet állapotos. Eszembe nem jutott a válás.


Már volt ilyen kérdés, csak fordítva (a nő oldalán volt a gond. Azt írta az egyik válaszadó, hogy az esküvőn feleséget választottam, nem tenyészkancát. Okos gondolat.

2011. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha a feleséged mindennap veszekedne veled, hozzá se érhetnél, hogy bírnád? Egyébként a kettő nem ugyanaz.
2011. aug. 28. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor már nem az impotencia a kérdés, hanem a férj viselkedése.
2011. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, de az impotencia váltotta ki. Én is azt mondom, hogy vele maradnék, de megértem azokat is akik nem.
2011. aug. 28. 20:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát hidd el, volt olyan, hogy naponta sírt és mindenféle lelketlennek lehordott, amiért nem mentem bele abba, hogy azonnal elindítsuk az örökbefogadást. Ezenfelül sokszor még azt se engedte meg, hogy az arcát megsimogassam. Ilyenkor nem tudtam mást tenni, mint kitartóan szerettem, és már rendbe jött. Elfogadta önmagát, a helyzetet, és már elindítottuk az örökbefogadást. Az más kérdés, hogy feleségemnek más gondja is volt (állástalanság), ami azóta megoldódott, úgyhogy - bár nem lehet általánosítani, de a mi példánkból azt tudom tanácsolni -, hogy barátnőd férjénél is érdemes végiggondolni az élete egyéb területeit, és az egyetlen gyógyszer a szeretet. Ja és nálunk a történet nem volt rövid, 6 évig tartott.
2011. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!