Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám szerint én vagyok a...

Apukám szerint én vagyok a hibás amiért az anyukám belei begyulladtak? Milyen apa az ilyen?

Figyelt kérdés

Miért? Mert meg akarom műtetni az orrom. Évek óta tervezem, most hogy 19 lettem pár hete elmentem egy állami dokihoz, aki megcsinálná a télen (orrsövény + orrcsúcs plasztika).


Ma reggel meg kórházba került az anyukám bélgyulladással (akit amúgy nem érdekel, hogy műtétre akarok menni).


2011. szept. 23. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez fasság, hogy te vagy a hibás! Apád csak próbálja rád hárítani! Menj el és csináltasd meg a cserpákod!
2011. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hol a kapcsolat a két dolog közt...Jobbulást anyukádnak!
2011. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Sőt! A válságról is te tehetsz :P


(vicc) Apád meg egy hülye fsaz.

2011. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nincs összefüggés a két dolog között, vagy legalábbis meg kellene kérdezni tőle, hogy miért is te vagy a felelős.
2011. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
sötét lehet édes apádnál!
2011. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Az tény, hogy a stressz is ki tudja váltani a bélgyulladást, sajnos személyes tapasztalat. De ha anyudat nem érdekli a plasztikai műtéted, akkor az apád csak bűntudatot akar benned kelteni, hogy hátha emiatt nem mész el. Csak nehogy később el is higgye...

Ne befolyásoljon, menj el a műtétre, anyudnak meg jobbulást.

2011. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges megkérdeznie az apját a Kérdezőnek, úgyis köti az ebet a karóhoz. Az ilyen ember tudatlan.
2011. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

16.36

Szó szerint ezt írtam volna

2011. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Félek, hogy nyomdafestéket nem tűrpen fogok apukádról nyilatkozni...

én a helyedben azt kérdezném meg, hogy miért olyan nagy baj neki, hogy meg akarod műteni az orrodat, és miért keni rád anyukád betegségét... én, amilyen vagyok, lehet, azt is hozzátenném, hogy ilyen rossz szellemek nincsenek, amik miatt ilyen előfordulhat, tehát pszichiátria... és ha anyukád a te döntésedet ennyire nem képes feldolgozni, és tényleg kihatott rá, akkor meg ő túlérzékeby...

2011. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, most olvastad, hogy anyukádat nem érdekli...

akkor meg határozottan azt mondani, hogy elég gerinctelen dolog a saját véleményét ilyen dologgal magyarázni...

2011. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!