Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám szerint én vagyok a...

Apukám szerint én vagyok a hibás amiért az anyukám belei begyulladtak? Milyen apa az ilyen?

Figyelt kérdés

Miért? Mert meg akarom műtetni az orrom. Évek óta tervezem, most hogy 19 lettem pár hete elmentem egy állami dokihoz, aki megcsinálná a télen (orrsövény + orrcsúcs plasztika).


Ma reggel meg kórházba került az anyukám bélgyulladással (akit amúgy nem érdekel, hogy műtétre akarok menni).


2011. szept. 23. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy az Pinokkió?
2011. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne törödj vele mit mond az apád. A sajat büntudatát akarja rád kenni. Remélem rendezödnek a dolgaid. Sok szerencsét =)
2011. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 erzo válasza:
Szio!Szerintem nefoglalkozz apukáddal és csináltasd meg a nozidat!Az a legfontosabb hogy a lelki világod rendben legyen és aki igy viselkedik a saját gyermekével az nem normális szülő.
2011. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az eddigiekhez annyit, hogy egyáltalán nem bizonyított, hogy a bélgyulladást lelki okok idézik kelő. Ez csak egy divatos spekuláció, mert az orvosoknak halvány lilájuk sincs, hogy az ilyen bajokat mi okozza. Persze, hogy a stressz semmilyen betegnek nem tesz jót, de nem biztos, hogy az a fő ok. Elhiszem, hogy apukádat megviseli anyukád betegsége, de nem szép dolog rád kennie!
2011. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bélgyulladás igen, lehet a stressztől. Ha sok problémája van, amit nem tud senkivel megbeszélni (munkahelyi, anyagi, lelki problémák). Most azért anyudat támogasd, látogasd és beszélgess vele. Lehet, hogy csak így akarja apád elhárítani a te műtétedet. Ha téged ez boldoggá tesz, csináltasd!
2011. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!