Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi volt? (kérdésed...

Most ez mi volt? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
3 hete a lányom kedvenc szokásává vált, hogy minden este hatkor befekszik a fürdőkádba, és ül a vaksötétben, a vezeték nélküli fejhallgatójával a fején. Nem törődtem vele, biztos jó érzés lehet, bár nem tudom, hogy hogy nem unatkozik. Általában 3-4 órát szokott ott ülni. Az előbb bementem, hogy azért lassan jöjjön ki, mert véletlenül elalszik a vízben. Erre így mámorosan csukott szemmel elkezdte dadogni, hogy:"Néha úgy érzem, hogy hátrafelé, visszafelé jöttem ki ebből a világból. Milyen jó lehet szerelmesnek lenni, ingyen van a kábítószer.." és csukva maradt végig a szeme, kiemeltem a vízből, és betettem az ágyába, elaludt. De a fürdőkádban biztos nem, ugyanis horkolni szokott. Most ez mi?
2011. szept. 25. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Válasz:


A, kamu

B, drogozik

C, szerelmes

D, alvászavara van

E, ezek tetszőleges kombinációja.

2011. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Skins című sorozatban van egy lánynak hasonló monológja...

"Néha úgy érzem, hogy hátrafelé, visszafelé jöttem ki ebből a világból."


Figyelemre vágyik.

2011. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem töle kellene megkérdezni,egy biztosan józan pillanatában,pl. reggel mikor felébred! Beszélgess el vele. èn addig nyuznám a 16 éves lányomat ha igy viselkedne amig ki nem deriteném mi baja,az tuti! 36/N
2011. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hattól fél egyig volt a kádban? Szép teljesítmény. A sz@r is kiázott már belőle, meg az esze is. Hány éves?
2011. szept. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megvan.

A vényköteles altatóimat a fürdőszobában tartom, nagyon erősek, általában egytől is elszédülök, bekábulok pár perc alatt, és hiányzik 2 darab:D Megnyugodtam..bár nem értem, hogy miért próbálta ki anélkül, hogy megkérdezett volna, de jól van, nem történt semmi..mondjuk hogy a francba nem ütötte ki őt a gyógyszer pár perc alatt..nem értem, lehet, hogy más is volt ebben. Na mindegy, majd kifaggatom, köszönöm a válaszokat, jó éjt.

2011. szept. 25. 00:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem tuti nem nyugtatna meg ha lopná a gyógyszereket...
2011. szept. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De legalább legális..érted. Az majd egy külön kategória lesz..
2011. szept. 25. 01:03
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Legális. Annak, akinek felírják, abban a dózisban, ahogy felírják.


A lányodnak senki nem írta fel, és ekkora gyerek már nem vesz be tévedésből vagy játékból semmit. Ez gyakorlatilag drogozás.


Lopja a gyógyszered a 16 éves lányod. Neked se altató kell, hanem ÉBRESZTŐ!!!! Gebasz van. Nem kicsi.

2011. szept. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ok megnyugvasra, nagy baj is lehet belole... El kell beszelgetned vele komolyan. A gyogyszert pedig nagyon zard el.

Es nem legalis, mivel nem neki lett felirva, ha tortenne vele barmi is a gyogyszer miatt, teged fognak majd felelossegre vonni...

2011. szept. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!