Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért velem bunkózik a párom?

Miért velem bunkózik a párom?

Figyelt kérdés

Párom állandóan rajtam vezeti le, ha valami baja van. Nagyon buta tud lenni. És amikor szóvá teszem neki, csak annyit mond, hogy tudja. Családjával és szűkebb baráti társaságával is ilyen nyers és érzéketlen. Ha rossz napja van, nem lehet hozzá szólni.

A tágabb baráti társaságával, akikkel ritkábban találkozik, vagy csak neten beszélnek pár szót. Velük pedig nagyon kedves. Számomra már túlságosan is, mintha megjátszaná magát. Előveszi a legjobb én-ét.

Már próbáltam erről beszélni vele. Én vagyok a barátnője velem kellene a legkedvesebbnek lennie és velem a legbutább. (Ha olyan kedve van)

Erre azt válaszolta, hogy mivel a párja vagyok, nekem ezt el kell viselnem. Csakhogy én nem egy lábtörlő vagyok, akin kitölti minden baját.

Már egyre magányosabbnak és boldogtalanabbnak érzem magam. Ha még a páromtól sem kapok kedves szavakat, akkor kitől kapnék?!


2011. szept. 26. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nos, legalább tudod, mire számíthatsz. Változni nyilván nem fog. És azért veled bunkózik, mert te vagy kéznél.
2011. szept. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hagyd ott!

Én inkább 1 vkivel vagyok kedves és az idegenekkel meg bunkó, bár én szinte mindenkivel kedves vagyok :)

Nemtom sokan miért érzik jól magukat ha bunkók azzal akit "szeretnek". Én úgy tudok leengedni egy fárasztó nap után ha kedvesek hozzám és én is az vagyok.

2011. szept. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elviselned.A döntés a tiéd!
2011. szept. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kell elviselned önző erőszakos gyenge ember aki attól érzi jól magát ha mást aláz. Ne légy a lábtörlöje hagy a francba.
2011. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam repülne. Én szeretek otthon (főleg otthon!) nyugiban és békében lenni, és szeretetben. Ha ez nincs meg, akkor az otthont sem lehet "otthon"-nak nevezni. Változtass rajta.
2011. szept. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nálam is repülne.
2011. szept. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos én is a páromon szoktam levezetni a feszültséget. Jelenleg távkapcsolatban élünk, úgyhogy még a hiánya is kikészít.

Most éppen egy rosszabb korszakomban vagyok, mondhatni depresszió, csak fogalmam sincs mitől. A párom mellettem áll, kibírja a hisztijeimet én meg olyan lelkiismeret-furdalással kelek és fekszem, hogy nem győzöm kényeztetni "jobb pillanataimban", és igyekszem nem dühöngeni.

Szóval én a jól megszokott "dobd ki" helyett azt mondom, kérdezd meg tőle, hogy mi a baja, ha bunkó akkor mondd meg neki, hogy te most elmész sétálni, nemsokára jössz, reméled addig lenyugszik. Kidühöngi magát és kész.

2011. szept. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem csak veled, ha más nő lenne vele akkor azzal bunkózna.

Legbutább, lábtörlő, magányos, boldogtalan.Legalább te ne legyél buta és hagyd el mielőtt teljesen lerontja a személyiséged.Ha egyedül leszel, a büszkeséged és az önérzeted megmarad.

2011. szept. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Komolyan mindenki azt ajánlja neki, hogy dobjon el egy akár 4-5-6 éves kapcsolatot, csak azért, mert a párjának rossz napjai vannak?

Ha pár hónapos kapcsolat, akkor én is azt mondom, hogy jobb szakítani, de ha több éves, akkor értelmesebb dolog lenne megbeszélni ezeket a dolgokat, nem?

2011. szept. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálja néha ha a munkahelyén fel huzzák.Hazajön és elkezd csesztetni.Ilyenkor szoktam neki mondani hogy menyen ki és jöjjön haza ujra de hagyja kint a problémáit.Segiteni nem tudok rajta max meghallgatom,de ez ritkán fordul elő mert nem szeret róla beszélni.
2011. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!