Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bunkózik a párom? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkózik a párom? Vagy csak én vk érzékeny?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt egyenlőre nem költöztünk össze,de már gondoltunk rá.Elég messze lakunk egymástól 80km, a párom alapból egy nyers típus,de úgy fél éve kifejezetten bunkó.

Lemondja a közös programjainkat, mert folyton dolgozik v nincs pénze!!?? Mostanában kötekszik is, semmi sem jó neki, azt mondta olyan vk. mint anyám, olyat is mondott"dugjam fel", és válasszak a szüleim vagy ő! De hogy gondolja hogy választanom kell, főleg hogy ki akar sajátitani és még bunkó is. Jópár napja nem beszéltünk az incidens után de még sms sem. Mindig én szoktam békülni, de már elegem van hogy akkor is nekem kell, ha engem bánt meg. Van vmi lövésetek mi baja?


2010. febr. 13. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hátha ilyen,akkor már kiszeretett belőled vagy beugrott neki a bogár!Inkább keress olyat,aki nem durva és nem beszél veled igy!Tapasztalat iratta velem!

2010. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell Neked békülnöd,hisz nem bántottad meg.

Nem akar már Téged,de nyilván nem érted meg másként.Valahogy el akar taszítani magától.

Azért ilyen bunkó Veled.Ne alázkodj már meg egy ilyen helyzetben.!

Engedd el!

2010. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem már un téged, mert nincs belőled semmi haszna. a Pasid mértéktelenül önző, önimádó. Én a te helyedben szakítanék vele. Hidd el, hogy ha szeretne, akkor nem viselkedne így. azt szeretné, ha hozzáköltöznél és akkor ott lenne neki a kényelem a p*na és a cseléd.


Szakíts vele!!!

Saját tapasztalat, annyi, hogy az én pasim is ilyen volt, és ezért szakítottam meg vele a kapcsolatot, mert elkezdett bunkózni és önző is volt, én sem költöztem hozzá.


Te se tedd ezt! Ki fog használni.


Szakíts vele, lesz olyan párod, aki nem lesz bunkó és szeretni tisztelni fog!

L.,26

2010. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tanácsaitokat is. Mindenképpen ez lenne az ésszerű, ha nem lennék belé szerelmes és még el is jegyzett tavaly, bár lehet h már nem jelent neki semmit!
2010. febr. 13. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos az én apám is ilyen volt, amikor szeretője lett neki... :( nem tettszett neki semmi, mindenbe belekötött, meg stb, stb... szerintem inkább keress magadnak mást, hidd el sokkal jobban jársz
2010. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiába vagy szerelmes, ha ő nem érez érted semmit!

Nem érted?

2010. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!