Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » éreztetek már hasonlóan? Pokoli

éreztetek már hasonlóan? Pokoli

Figyelt kérdés
bezabáltam,kegyetlen rosszul lettem,annyira fájt a hasam,nem bírta a gyomrom az összevissza kaját,és pokolian érzem magam aludni se tudok,undorodom magamtól meg mindentől,szerintem 2napig nem eszek,de holnap tuti nem mert annyira rossz.és nem vagyok hülye,bocsánat,tényleg összevissza ettem és rengeteget,szerintem ennyi után mindenki így érezné,de már semmit se tehetek...:(
2010. okt. 9. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mit ettél?
2010. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nagyon sokszor voltam így vele.. másnap ment az élet tovább, max nem reggeliztem mert még nem voltam éhes akkorra.
2010. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
fogyózol, és rádjött a dili (zabálhatnék)? Sajna, most én így vagyok. Egy nap nem a világ, de sajnos a gyomrunknak nem nagyon teszünk jót ezzel.
2010. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordul az ilyen. Tudom milyen tényleg szörnyű. Igyál sok ásványvizet vagy pedig igyál szódabikarbónás-ecetes vizet. Nekem ez 2-3 percen belül kifejti a hatását és egyáltalán nem fáj utána a hasam.
2010. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
uhh soroljam?mert hánynom kell ha belegondolok.tejbegrízt(de sokat)kakaósan,aztán vajaskekszekból olyan 9-et(ezek vmivel kisebb kekszek) és utána megettem 2 lekvároskenyeret kakaóval.és 3nápolyit.istenem!de szégyellem magam!:(((((( mások meg éheznek én meg mennyit ettem ma:( ó süllyednék el=(
2010. okt. 9. 23:44
 6/12 A kérdező kommentje:
jó kipróbálom a szódabikarbónás vizet,köszönöm.és többet ebbe nem szeretnék belleesni ilyen dili zabálásba...különben nem kifejezetten fogyózok,jó az alakom,de sport miatt sem lenne szabad ilyet művelnem,mert rosszul teljesítek majd.:( de azért köszi!
2010. okt. 9. 23:47
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Azt javaslom, hogy ne tegyél bele sok ecetet mert attól én behányok.. Egy evőkanálnyival. Szódabikarbónát pedig szintén egy kanállal és keverd össze és addig idd meg ameddig pezseg. Utána a többit kiöntheted.
2010. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem olyan szörnyű dolog ez, mindenkivel előfordul, hogy néha nagyon kívánja az édességet :) én mensi előtt szoktam így lenni
2010. okt. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
nem az a gáz, hogy sokat ettél, hanem az, hogy szart.
2010. okt. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

en is szoktam, ne aggodj...

Nekem az szokott segiteni, ha 1-2 karika citromot elragcsalok (ha szereted a savanyu dolgokat) - vagy egy citrom levet kortyolgatsd el. Nekem az 1-2 karika citromtol fel ora mulva mar semmi bajom.

Jobbulast neked!

2010. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!