Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek így gyereket vállalni?

Merjek így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. Van egy párom, (39 éves) akivel eddig elég jól alakulnak a dolgok, de ha komolyabbra fordul, akkor nem tudom, mit csináljak. Ugyanis van valami, amitől nem tudom, hogy tartsak-e vagy sem.

A mi családunkban úgy 3-4 generációra visszamenőleg semmiféle örökölt betegség nem fordult elő. Neki viszont az előző házasságából van 3 lánya, és mindegyiknek van valamilyen örökölt betegsége. Azt nem tudom, hogy tőle vagy az anyjuktól örökölték-e. Úgyhogy, most nem tudom, merjek-e tőle majd gyereket vállalni? Vagy inkább vele is szakítsak? Nem sok időm van már arra, hogy olyat keressek, akinek nincsenek ilyen bajai.


2011. szept. 26. 13:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Elhagyhatod ezért a párod, de egy teljesen egészségesnek bizonyuló férfitól is lehet beteg gyereked.

Mondom ezt tele pikkelysömörös testtel, úgy, hogy visszamenőleg senkiről nem tudtunk, hogy lett volna-e neki ez a gyógyíthatatlan vacak.

22/L ("csak" 7 éve szenvedek ettől a betegségtől)

2011. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Sokan nem értitek mit írtam: nem azt írtam, hogy gyártsa a beteg gyerekeket, hanem, akkor most érhetőbben írom:

én akkor is a párommal maradnék, még annak az árán is, hogy nem lehet közös vér szerinti gyerekünk. Mert szeretem annyira, hogy ezt az áldozatot meghozzam, akármennyire is fáj. Így érthető?

2011. szept. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nem érthetö,az áldozatot nem az anya hozza ha gyermek beteg lesz,nem ö fog szenvedni,hanem az a szegény kis ártatlan aki betegen éli le az életét! :-(
2011. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem közös gyerek,ja bocs,félreolvastam....hülyeséget irtam,bocsi :-)
2011. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!