Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülöi tiltás. Tehetnek vmit...

Szülöi tiltás. Tehetnek vmit ténylegesen?

Figyelt kérdés
A szüleim tiltani akarnak a páromtol,mert nem szimpatizálnak vele,mivel nem dolgozik épp, és régebben 1-2 alkalommal megütött,amiröl nem tudtak,de a bnöm ezeket kitálalta ma a szüleimnek. Lelépek ma este itthonrol páromhoz.Dolgozom,tanulok,van albérletem másik városban. Anyuék fel akarják páromat jelenteni.. tudnak vmit tenni?! Én 22 vagyok, ö 26.
2011. szept. 26. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem, sajnos nem tudnak semmit tenni, ha a lányuknak elment az esze. Szerinted miért féltenek tőle? Mikor fogjátok már fel, ha valaki egyszer kétszer megüt, az többször is megfog.Főleg, ha vele is élsz.
2011. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

miért vagy egy olyan emberrel aki 1szer is megütött?

teljesen megértem a szüleidet.te is féltenéd a lányod egy ilyen férfitól!

és biztosra veszem,senki nem fog melléd állni ebben a dologban

2011. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek joga van el.baszni az életét.Ezt nekem könnyű kimondani,hisz nem ismerlek,de a szüleidnek ezt végig kell nézni.Nem irigylem őket.Te mit eszel ezen a link pasason az még kérdés számomra.
2011. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tehetnek semmit.

Majd ha huszadik verés után törött bordával kórházba visznek,(miután kiköpted 4 fogadat a pofontól ami rugás előtt jöt) akkor az orvosok feljelenthetik. Te meg kezdhetsz spórolni a protkóra

2011. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most még azt hiszed minden oke, mert elvakit a pasi. Azthiszed szereted, tehát fölösleges is lebeszélni róla. Mindenesetre nagyon valószinű, h kb. 5-1O év elteltével (ha nem előbb) te is tisztán látsz majd és rájössz, h ellőtted, de nagyon. Nem mondom, hogy hagyd ott a pasit, mert fölösleges lenne, úgysem fogod megtenni. Vállald a következményeket, ha ezt az életed választod, és a lehető legjobb megoldás számodra minden szempontból, ha igyekszel olyan kapcsolatot kialakitani vele, hogy ne kössön össze örökérvényűen semmi. Ha majd változik a nézeted, az érzéseid nem lesznek ugyanezek, akkor könnyen tudj távozni a kapcsolatból. Addigis érezd jól magad! Többet nem lehet itt tenni:-??
2011. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tűröd a pofonokat, a te dolgod. Ezért anyukádék nem jelenthetik fel a párodat, hiszen te bármikor le is tagadhatod. Azért fenyegetőznek ezzel, mert féltenek. Ha az én lányomat megütné egy férfi, nekem jobban fájna, mint neki. Ezt kellene felfognod.
2011. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2011. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem az eszedért szeretünk, kedves kérdező:D Együtt maradni egy férfivel, aki megütött..neked totál elment az eszed, na mindegy, belőled sem lesz atomfizikus..
2011. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
kamu.
2011. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Felnőtt korúak vagytok, 18 felett. a szüleitek elmehetnek a fenébe! szard le hogy mit mondanak. Nekem mondjuk egy jól működő kapcsolatot tiltottak, amivel csak azt érték el, hogy még inkább jóba voltunk, titokban.


Az viszont baromira nem oké, hogy a párod megüt, és hogy te tűröd. én soha nem ütném meg a csajomat. legfeljebb beolvasok neki ha valami nem tetszik, de nem verem meg. Olyat csak apám csinált anyámmal 20 évig.


Szerintem keress egy másik párt, meg egy pszichológust. Lehet hogy társfüggő vagy, ha tűröd hogy valaki megvert.

2011. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!