Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha házasság előtt "nem...

Baj ha házasság előtt "nem élem ki magam"?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és még nem igazán volt komoly kapcsolatom. Ezt csak elméleti síkon kérdezem, de ha pl összejönnék valakivel akivel hosszú távon is együtt maradnék, és akár házasság meg gyerekek lennének belőle, később megbánnám hogy az első komoly kapcsolatban leragadtam? Sok ilyet ismerek akik az első kapcsolatukkal vannak 3-5 éve és nagyon boldogok. De később nem bánják meg?
2011. szept. 27. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:07


Na így kell kérem szépen gondolkodni és normális ember módjára élni!

Kár hogy a fiatalok többsége sajnos nem így gondolkodik ezért ilyen beteg a világ amilyen!

Sok fiatalnak példát mutathatsz még szerintem hogy hogyan is kell kezelni egy kapcsolatot...

ment a pont!sok boldogságot!!

2011. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11:19

Köszönöm szépen:)

Gyakran gondolkodom, hogy ebben a világban hogyan fogok gyereket nevelni majd, mert a bánat öl meg, hogyan viselkednek a tizenévesek és nem kell messze menni, mert sok huszonéveseknek sincs több esze, sajnos...

2011. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én 20 évesen jöttem össze a párommal, ő volt az első komoly kapcsolatom, sőt, ő volt az 1. és azóta is az egyetlen férfi az életemben. jövőre megyek hozzá feleségül. nem vágyom másra. lehet, hogy meg fordul az ember fejében, hogy milyen lett volna, ha, de igazából ez amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan el is illan. Miért? mert boldog vagyok mellette, jó a sexuális életünk, nagyon szeretem, ő is engem. Érzem, látom. Akkor minek kalandozzak? majd ha nem fogom azt érezni, mint amit most érzek, akkor majd gondolkodom ezen. Addig eszem ágában sincs kiélni magam, amikor boldog párkapcsolatban élek.
2011. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mennyire aktuális-e még,de szerintem nagyon kevés ember találja meg elsőre az igazit.16 évesen volt az első kapcsolatom és 8-9 hónapig tartott,mert nem tűrtem,hogy basáskodjon felettem.Rá 1 évre következett a második,1 évig tartó kapcsolatom,nála is én mondtam ki a végét,mert nem láttam értelmét erőltetni.A harmadik alig 2 hónapig tartott,ő sms-ben dobott ki és próbált volna visszakönyörögni.Jelenlegi kapcsolatom lassan 5 hónapja tart és jelenleg úgy érzem,vele össze tudnám kötni az életemet majd egyszer,ha már legalább egy alapdiploma meg van.


majdnem 21/L

2014. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kieles nem szexualis kielesre vonatkozik hanem arra hogy egy fiatal baratkozzon tanuljon utazzon ismerje meg a vilagot mas embereket es sajat magat is.

Ehez nem kell szexpartner haverok ismerosok is megteszik.

A ferjem volt az elso eletemben mint ferfi de sok sok baratom ismerosom es udvarlom volt elotte.

Nagyon vigyaztam ne lepjek szexualis kapcsolatban.

Sokat utaztam nyelvet tanultam mas kulturakat lattam sok baratot szereztem buliztam tancoltam hegyet masztam buvarkodtam tanultam.

Igy en kieletem magam

2014. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!