Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e esélye egy 2 gyermekes...

Van-e esélye egy 2 gyermekes egyedülálló nőnek párt találni?

Figyelt kérdés
A történetet bonyolítja,hogy már 30 feletti és meghízott a gyerekekkel.
2011. szept. 28. 07:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Van,de valószínüleg csak olyan férfivel akinek szintén van gyereke.
2011. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Nehéz ügy, túl nagy kompromisszumot kellene kötni. Igazi család nem lesz.Talán egy többgyerekes elvált, de hát az meg nem hiába elvált többgyerekes... Ha megnőnek, jobb lenne, de addigra meg te leszel öreg.
2011. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem is nagyon nehéz így társat találni. Példának ott a nővérem, 32 éves.van 1 négy éves kisfia és hát 3 éve sajnos egyedül van, mert ahogy megemlítí hogy van gyermeke azzonal kelépnek a pasik. De én is hasonló gondolkodásu vagyok, nem ismerkednék gyermekes nővel, akármilyen csinos is. Mert zavarna hogy nem én lennék az első hanem örők második. Ja meg más pasi gyerekét nem nevelném, ez ösztön mint a hím oroszlánoknál. De sex partnernek szóbajöhet de semmi komoly. 30/f.
2011. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. A volt párom ilyen hölggyel van most, de azt mondja, nem komoly, és komolyan gondolkozik rajtunk, hogy újra kéne próbálni. Szerintem azért van vele, mert kicsi a kockázat, a felelősség.
2011. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esélyed. Ugyanis nemcsak nők járnak így, hogy elhagyják őket (vagy ők hagynak ott valakit valamilyen okból), hanem pasik is. És nekik is szükségük van egy társra. És az is biztos, hogy az elvált férfiak sem rendelekznek mind egytől egyig kockahassal. Úgyhogy simán találhatsz egy magadhoz való, hasonló cipőban járó pasast. Persze, ha fogyni tudnál, azzal növelnéd az esélyeidet.
2011. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Pont annyi esélyed van,mint egy többgyermekes,elvált,elhízott 30-as férfinak.Szerintem van belőlük jónéhány,és nem hinném,hogy sok nőnek kellenének.
2011. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Van esély persze.

De szerintem, ha nem találsz párt, az nem az miatt lesz, hogy el vagy hízva.

Felfújják ezt az elhízás dolgot, hogy akkora probléma.

Én vékony vagyok, mindenki azt mondja, hogy formás, és szép arcú.

A barátom megcsalt egy nálam 25 kilóval kövérebb nővel, aki úgy öltözött kb., mint anyám.

Nagyon kiborultam, és megkérdeztem, hogy mi van benne, ami bennem nincs.

Azt mondta, hogy: "Te nem vagy elég nőies. Kislányos vagy."

És, hogy ő mindig a MILF-ekre bukott.

Azt hittem megszakad a szívem!

Úgyhogy, nyugi!

Van olyan, aki tényleg a telt, asszonyos nőket szereti.

Ez nem lehet probléma!

2011. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A kérdés nem rólam szól ,a legjobb barátnőm Önbizalmát szerettem volna növelni.De azt hiszem nem mutatom meg Neki :( mert jött meleg-hideg egyaránt.Szegény így is nulla önbizalommal bír,pedig helyes mutatós csaj ducinak is,csak már fél csalódni!!!
2011. szept. 28. 12:43
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
az önbizalommal van a baj, nem a súllyal (amin változtatni is tud, de az is lehet, hogy jól áll neki) vagy a gyerekkel (pasiknak is szokott lenni...)
2011. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Dobopapa ***** válasza:
0%
Még az állatok se nevelik fel mások kölkeit. Kivéve a kakuk, de a kakuk is antiszociális!
2012. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!