Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hinnétek ennek a...

Mennyire hinnétek ennek a férfinek?

Figyelt kérdés

Valamivel több,mint egy éve ismerem,és kb. 3 hete kerültünk közelebbi viszonyba.Már egy ideje kölcsönös volt a vonzalom,de most kezd alakulgatni a dolog. Nekem van egy fiam,akit szintén ismer.

A lényeg az, hogy már kimondta,hogy szerelmes belém (ilyen rövid idő után),illetve beszélt a fiamról is,hogy neki nem jelentene gondot,ha esetleg Ő is nevelné...stb. Én is azt érzem,hogy Ő kell nekem,illetve egy nagyon rendes embernek ismertem meg,mielőtt leszállt volna a lila köd,de félek,hogy most nem tudok reálisan látni,és csalódni nem akarok.

Ismerem a volt barátnőjét,aki soha egy rossz szót nem mondott róla,de ez gondolom nem elég bizonyosság.

Félek a csalódástól,de attól is,hogy elszalasztom életem szerelmét,mert most ezt érzem...Köszönöm,ha válaszoltok!!!


2011. szept. 28. 13:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Végül is van azért csattanója a dolognak,mert egyik beszélgetésünk alkalmával mesélt róla,hogy volt egy kapcsolata,amiben megcsalta a partnerét.
2011. szept. 28. 14:13
 12/20 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg:) Ha nem működik,majd szakítotok.
2011. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A második csattanó,hogy jelenleg még férjnél vagyok, úgyhogy ez még színesíti a történetet.Kíváncsi voltam,hogy ezzel a kis információval mennyire változik meg az emberek véleménye.

Azt azért szeretném leszögezni,hogy a férjemmel már két éve próbáljuk a házasságunkat megmenteni,ami sajnos nem is szerelemmel kezdődött,csak mire szétmentünk volna,útban volt a kisfiunk.

Most azt mellőzzük,hogy mennyire volt ez okos döntés.Már ez van...Sokszor szóba került már a válás köztünk,és szeretném kijelenteni,hogy a másik férfival testi kapcsolat nem volt köztünk.

Ezek ismeretében megértitek,hogy nehéz bízni valakiben,aki lehet,csak ígérget? Bár mondta,hogy tud várni és mindenben mellettem áll. Szerintetek létezik ilyen?

2011. szept. 28. 14:19
 14/20 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés. Ha bele sem vágsz, nem is derül ki,hogy működőképes-e a dolog.

Nem kell rohanni, szépen lassan, és ha valami nem tetszik, akkor azt ott melegében tisztázni kell. Ennyi.

A csalódás épp úgy benne van a pakliban, mint az, hogy egy jól működő kapcsolat lesz belőle.

2011. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Te azért nem hiszel a kapcsolatban, mert még arra is képtelen vagy hogy önmagadban higgyél. Így nagyon nehéz lesz bármiféle kapcsolatot is végig vinni.

2011. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 bánomisén ***** válasza:

Akkor szerintem előszöris döntsd el, hogy mit akarsz a házasságoddal, megmenteni, vagy megszakítani. Ha megmenteni, akkor abba nem fér bele egy harmadik. Ha megszakítani, akkor meg akkor is elválsz, ha nincs egy másik pasi is a láthatáron, nem?


Először ezt döntsd el, utána jöhet a következő lépés. Barátkozni meg addig is lehet.

2011. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az ember sokszor fél az élete során de ha nem kockáztatsz nem is nyerhetsz ha szereted és azt mondja ő is szeret akkor adj magatoknak esélyt mert ha ezt elhalasztod talán örökre azt fogod kérdezni magadtól hogy miért, miért féltél mi lett volna ha... talán most boldog lehetnék de mindent elrontottam azzal hogy féltem és nem mertem kockáztatni. Pórbálj meg bízni benne és adj neki esélyt hogy bizonyítsa valóban szeret.
2011. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Az önbizalmam valóban a béka segge alatt van,a férjem tett róla,hogy így legyen. a másik férfi az,aki mellet úgy érzem,kezdek kinyílni,mert olyan dolgokat lát meg bennem,amiket még senki soha...Azóta érzem,hogy nő vagyok,hogy élek. Számomra Ő a nagybetű FÉRFI,és nehéz elhinni,hogy valóban én kellek neki:) De szeretném,ha így lenne...
2011. szept. 28. 15:30
 19/20 anonim ***** válasza:
nah, még egy unatkozó drámakirálynő, aki fokozatosan adagolja az infókat és élvezi, hogy leng ide-oda az emberek véleménye... a gyakorikérdések.hu 153 627. szappanoperáját láttuk, kedves nézők
2011. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ha nem tetszik a kérdés nem kell válaszolni ennyi.
2011. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!