Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindket szulom orvos . Szerint...

Mindket szulom orvos . Szerintetek nekem tobbet kene tudjak az orvoslasrol mint a tobbiek az iskolaban? Vagy eleg az amit biosz oran tanulunk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem apum orvos és többet tudok a többieknél bioszon egészségügyi témában. :D ez van :P nekem valahogy könnyebben megmaradt a fejemben pedig nem nagyon tanultam többet belőle. (: Amúgy csak akkor "kell" többet tudnod belőle ha érdekel is a dolog.
2011. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha érdekel biztosan szívesen mesélnek neked.

Csodálatos az orvosi szakma,a legszebb a világon, viszont ha ez téged nem érdekel, akkor nem várható el, hogy többet tudj.

2011. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem a párom orvosis és sokan kérdezik tőlem, hogy akkor biztosan én is képben vagyok ezekkel a dolgokkal. Az az igazság, hogy nem nagyon...vannak dolgok, mittudom nagy bakklövéseket nem vétek ha valamire rákérdeznek (meg egyetemen én is tanultam neurológiát meg genetikát) de igazából engem bővebben nem érdekel, majd megkérdem ha valamit nem tudok...

A szüleimet tekintve hát apukám motrokkal foglalkozik, nem érdekelnek a mocik...anyukám meg pedagógus, én meg tanítóképzőt végzetem középsuliban...

2011. szept. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem apám mérnök, de én meg pont, hogy a matekhoz kevésbé értek, a mértant meg egyenesen utálom, és csak nagyon nehezen értem meg. Anyám tanárnő, és egy olyan tantárgyat tanít, amit nem igazán szeretek, de azért jobban értek ahhoz a tantárgyhoz, mint a többiek.


Szerintem nem kell, hogy többet tudj róla mint a többiek.

2011. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)
2011. szept. 29. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!