Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem furán viselkedik,...

A férjem furán viselkedik, bizarr dolgokat művel, jogosan érzem ezt?

Figyelt kérdés
Régebben nem csinált ilyen dolgokat, de néhány hónapja olyan igényei vannak (szexuális téren), amiktől én kicsit megrezdülök. Néha nagyon gyengéd, máskor agresszív lesz és mindegy, hol vagyunk, azt akarja, hogy azonnal történjen meg. Túl erőszakosan viselkedik, és felvet olyan dolgokat, amik megijesztenek, pl. meg akart szúrni a combomon egy késsel, de csak annyira, hogy pár csepp vér kijöjjön, ezen kívül beállít olyan zenét, amit ilyen LSD partykon vetnek be ha jól tudom, teljesen meg lehet tőle őrülni. Eleinte nem akadtam ki ezeken, de aztán egyre többször fordult elő és bevallom, megrémiszt, mert van, mikor összefüggéstelen dolgokat is mond közben, mintha ő se értené. Olyan is előfordult, hogy elaludt, és másnap egész nap feküdt az ágyban, mintha beteg lenne és úgy viselkedett, mint egy 5 éves kisfiú. Tudom, hülyén hangzik, de elég furán viselkedik mostanában és nem tudom mire vélni. Olyan, mintha nem lenne ott szellemileg. Légyszí mondjatok véleményt, csak én reagálom túl?
2011. szept. 29. 00:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
Merre vagy? Csak nem szurkált meg kicsit jobban is?
2011. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
beszélj vele, kérdezgesd, mondd meg neki h megijeszt a viselkedése. Aztán nézd meg h h reagál rá. Esetleg máshogy reagál amikor tiszta, és máshogy a szex előtt? Mert az gyanús. Próbálj meg akkor beszélni vele, amikor épp normális
2011. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
75%
Na majd az ilyen ember gyilkolja le a családot.
2011. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
87%

Azt mondod, amióta veled van, nem drogozik...

Na itt a válasz. A függő örökké függő marad, legfeljebb egy ideig nem csinálja. A bagós is leszokhat, de a vérében marad (meg a tüdejében xD)

Ne legyél strucc, bizony használ valamit. Elég szégyen, hogy te sem beszed észre, de ez van. A kapcsolatotok elég mélyen lehet, lehet valóban nem neked kéne végigcsinálni vele az elvonót, de ezt már ti tudjátok. Legelőször buktasd le, vagy legalább bizonyosodj meg róla, aztán tűnj el (de ne csak a barátnőhöz, mert először ott fog keresni, és betépve nem biztos hogy tudni akarod, miket tehet)

2011. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
48%
De egy f@sz itt néhány ember! Adott egy férfi aki kicsit kisiklott (most mindegy, hogy drog, vagy mentális betegség), de ti már rögtön válást emlegettek? Nektek tényleg SEMMIT nem jelent a jóban-rosszban? Istenem csak ilyen nőkkel ne hozzon össze a Sors...
2011. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
21%

"kicsit kisiklott" ?


Gyakorlatilag életveszélyben van a kérdés írója. Most egy-két csepp vér, holnap több.

2011. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy van életveszélyben ne idegesíts már... persze kezelni kell, meg segíteni, nem ott hagyni a francba! Kívánom ezeknek az embereknek, hogy őket is otthagyják, ha van egy rosszabb periódusuk!
2011. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
87%

Sziasztok egy ideje nézegetem a válaszokat.

Én úgy gondolom,a férj szed valamit,de ezt írtátok is.

Igen azoknak is igaza van,aki azt írja,hogy a lány veszélyben van mellette,ha a férj be van drogozva.

De nem hinném,hogy az lenne a legjobb megoldás,hogy ott hagyja szó nélkül. A férje,a kérdező biztosan szereti,ezt neki kell eldöntenie,hogy segít a férjének a kezelésekben,vagy úgy dönt,hogy nem vállal ekkora felelősséget. Remélem a kérdező elolvassa még ezeket a válaszokat,és segít a férjének ezt az időszakot áthidalni,de ott is hagyhatja,ez az ő döntése,nem a miénk,válaszolóké.

2011. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen eltünt,soha többé nem szólt semmit,csori jány ugyan élsz-e még vagy mi van már? szólj hozzánk lécci!
2011. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
93%
Kedves utolsó válaszoló, szerethetek én valakit bárhogy, de ha azt veszem észre, hogy beteges igényeket támaszt velem szemben szexuális téren, azért még is csak átgondolnám a viszonyunkat. És ha annyira nem bizalmas velem, hogy elárulja, hogy szed valamit, akkor főleg. Tudjátok a szerelemnek is van határa. Ha a dolgok már ellenem történnek, és olyasmikra akarna a párom rávenni, amik nekem már nem férnek bele, akkor bizony én lelépnék, mint rosszéletű a sezlonyról. Lehet nyomni a piros kezeket.
2011. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!