Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinte trágyadombon élek?

Szerinte trágyadombon élek?

Figyelt kérdés
Évek óta van egy barátom akivel külön élünk. Ma felhívott, én éppen a konyhát takarítottam. Mondtam hogy már 2 kissebb szetetes zsáknyi szemét összegyűlt. (Spájzt meg szó szerint mindent takarítottam, tehát nagytakarítást végeztem) Erre beszól nekem hogy ritkán van takarítás? Felhúztam ezen magam, és mondtam neki hogy annak a 2 zsák szemétnek a nagyrésze az üres szatyrokból áll, mivel el szoktam rakni őket, de már túl sok összegyűlt. Elég sértőnek találtam a ritkán van takarítás beszólását. Mintha trágyadombon élnék! Nem sok kellett hozzá hogy megmondjam neki ha így gondolja, többet hozzám nem kell jönnie. Jogosan érzem sértve magam?
2011. aug. 21. 11:25
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy csak viccnek szánta?


ő ezek szerint a pasid?és amikor ott van nálad akkor nem szokott beszólni?most fordult elő először?

2011. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
73%

Szegény pasik... Ha beszélgetnek az a baj, ha nem akkor pedig az...


Szerintem ne vedd ennyire a szívedre a dolgod, szerintem ő még soha nem takarított konyhát :D Bár nem tudom milyen hangsúllyal mondta, ha bántó, valószínűleg én is beszóltam volna!

2011. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%
ne foglalkozz vele...lehet, hogy csak viccelt, bár ezt a hangsúlyából biztosan lehetett érezni:)
2011. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is túl komolyan veszed a dolgot, nem biztos, hogy sértésnek szánta a megjegyzést.
2011. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Gúnyos hangsúllyal mondta. Viszont ha viccnek is szánta ez egy nőnek akkor sem vicces szerintem, de ez nekem most igen bántóan hatott.
2011. aug. 21. 11:33
 6/44 anonim ***** válasza:
84%
Max akkor érezhetnéd jogosan sértve magad, ha a hangjából érződött a gúny, bántás, amúgy szerintem nem. Nem azt mondta, hogy trágyadombon élsz, azt te mondtad... Azért a trágyadomb és a ritkán takarított helység között nagy a különbség.
2011. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Azt hittem észbe kap hogy megbántott, de azt válaszolta hogy nem tud semmi értelmeset sem mondani...Úgy volt hogy holnap találkozunk mielőtt pár napra elutazik, de erősen gondolkodom azon hogy lemondom. Egyébként többször volt olyan hogy úgy bánt meg hogy azt észre sem veszi. Én meg képtelen vagyok úgy tenni mintha semmi sem történt volna.
2011. aug. 21. 11:44
 8/44 anonim ***** válasza:
66%
Szerinte ritkán van takarítás. Te szerinted meg trágyadombon élsz.
2011. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen igaza van neki szerintem is trágyadombon élsz. Azért két konténernyi szemete összehalmozni. Azért ez már dúrva.
2011. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
59%

Nehogy lemond a találkát, azt nagyon megbánnád! Elrontanád a barátod útját és te is rosszul éreznéd magad hogy nem köszöntél el tőle!


Mond meg neki hogy neked ez rosszul esett,de ne veszekedjetek fölöslegesen!


Ne feküdj le SOHA haraggal mert nem tudhatod hogy mit hoz a holnap!!!!!

2011. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!