Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?...

Mit csináljak anyámmal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval elejétől,de röviden megpróbálom leírni.

16 évesen kidobott anyám egy faszi miatt.Én azóta férjhez mentem,született 2 fiam,most ők is felnőttek.

Anyámat azóta kidobta a faszija.

Természetesen hozzám jött,hogy segítsek.

Be engedtem a lakásomba,és rá írattam ajándékba a lakásom 1/3 részének a haszon élvezeti jogát.

Neki az nem volt elég,neki tulajdon jog kellett és megtáblázta a lakást amiért a volt férjem és én dolgoztunk meg.Ő nem adott nekem a kanalat sem.Az esküvőmön se volt ott ,mert állítólag a pasija nem engedte el.

Most jelenleg olyan helyzetbe hozott,hogy nem tudja fizetni a kölcsönt és ki akarnak minket lakoltatni.

Rendszeresen hazudik ellopja a pénzünket,és hipochonder.

Tegnap előtt úgy csinált mind aki elesett,leült és ordibált a földön,csak egy volt a baj látták amikor csinálta.

Most én a második férjemmel élek 10 éve ,de már annyira elviselhetetlenül szemétkedik,hogy már a nagyobbik fiam elmenekült itthonról(26 éves) A kisebbik most készül elmenni(22 éves).

Mit csináljak? Nem öreg,mert 63 éves.

De érzelmileg zsarol. Semmilyen betegsége nincs.Beszéltem a dokival és azt mondta,hogy az a baj,hogy képzelt beteg.


2011. szept. 30. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Miért váltál el az első férjedtől?
2011. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj ügyvédhez. Ő tudni fogja, hogy egyáltalán lehet-e valamit csinálni. Lehet, hogy nem tudod soha kirakni. Nagyon meggondolatlan voltál. Egy ilyen anyának nem tartoztál volna semmivel, főleg nem egy lakással.
2011. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért váltunk el,mert már nem jöttünk ki egymással jól.Ehhez nincs köze anyámnak.
2011. szept. 30. 10:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Be engedtem a lakásomba,és rá írattam ajándékba a lakásom 1/3 részének a haszon élvezeti jogát. " jó nagy hülye vagy...javaslom, hogy menj ügyvédhez és az ajándékot érdemtelenség címén vonjátok vissza


"Neki az nem volt elég,neki tulajdon jog kellett és megtáblázta a lakást amiért a volt férjem és én dolgoztunk meg" mi az a megtáblázta?


"Most jelenleg olyan helyzetbe hozott,hogy nem tudja fizetni a kölcsönt és ki akarnak minket lakoltatni." jelzálogot rakattatok a lakásodra?

2011. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen a mi lakásunkat terhelte meg.A volt férjem adott a kisebbik fiamnak az ő lakásrészének a felét.Tehát a fiam volt a nagyobb részben a tulajdonos,és így szedte rá arra,hogy kell a pénz.
2011. szept. 30. 10:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Beengedted, de minek irattad ra?
2011. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
vonassátok vissza az ajándékozási jogot, és lakoltasd ki, ismerek hasonló esetet, de ott közel se olyan szemét az anya, ez már tényleg túlzás, vissza se kellett vna fogadnod
2011. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minek engedted be a lakásodba? És egyáltalán miért irattad rá a lakás egy részét? Ez nagyon meggondolatlan, buta döntés volt.
2011. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem így működik,mert a banknak fizetni kell.

Hiába megyek ügyvédhez.

2011. szept. 30. 11:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
de mi a nyavajának irattad rá a lakást?? akkor kellett volna gondolkodni...
2011. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!