Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan, mintha meglopta volna...

Olyan, mintha meglopta volna a szüleimet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy a párom lovai kint vannak anyukámék tanyáján,mert a városba akadékoskodtak miattuk a szomszédok.Ezért a kedvesem minden másnap kimegy foglalkozni velük. Ma én látogattam meg az otthoniakat,és apa kérdezte,hogy Attila vitte el az egérmérget? Mert anya úgy emlékszik,még volt 2,de eltünt a dobozból. Én nem tudtam semmiről,de hazajöttem,és megkérdeztem Attilát,és az volt a válasz,hogy csak kölcsönvette... Olyan rossz érzés..
2011. okt. 1. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Akkor lehet, hogy attila mast is lop.
2011. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szólnia kellett volna.Tedd szóvá,vegyem és vigye vissza.Nem kell nagy feneket keríteni ennek.
2011. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem szólt, vagy kérte kölcsön? Ha bocsánatot kér, és elnézik a szüleid nincs semmi baj. Azért arra figyelni kell hogy ez lehetőleg ne forduljon többet elő, mert én is így éreznék a helyedben.
2011. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ennél nagyobb bajod ne legyen vele!Úgy tetted fel a kérdést mint valami eget verő dologról lenne szó!
2011. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy ez neked rossz érzés,mintha meglopta volna a szüleidet,és máskor ha kell neki valami,először kérje el.
2011. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Éljen az Attila!!


Egy egér

2011. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy Attila állatvédő, vagy szereti az egereket.
2011. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy éppen egy egérméreggel kezdené a lopást. Elfelejtett szólni, ennyi!
2011. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

"Elfelejtett szólni"


Én kb. 8 évesen érveltem ezzel, amikor elcsórtam az egyik kislány kedvenc radírját az iskolában, hogy de hát csak én "kölcsönvettem"... akárhogy szépítjük, olyat vett el, ami nem az övé, szándékosan, vagyis lopott. Mindegy, hogy egérméregről vagy egy sajtos stangliról van szó, ellopta. Egyik barátnőm párja elemelt egyszer az albérletünkből egy tízezrest. Mi volt a válasza, mikor számon kértük? Megszorult anyagilag és csak kölcsönvette. Soha többet a lábát nem tehette be, a csaja meg persze annyira megsértődött, hogy követte a drágalátos szerelmét, hiszen az csak kölcsönvette, olyan ártatlan mint a ma született bárány. Nem bántuk...

2011. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha bocsánatot kér a szüleidtől, akkor el lehet nézni, de ha mégegyszer előfordulna, nem érdekelne, hogy "kölcsönvette"
2011. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!