Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan, mintha meglopta volna...

Olyan, mintha meglopta volna a szüleimet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy a párom lovai kint vannak anyukámék tanyáján,mert a városba akadékoskodtak miattuk a szomszédok.Ezért a kedvesem minden másnap kimegy foglalkozni velük. Ma én látogattam meg az otthoniakat,és apa kérdezte,hogy Attila vitte el az egérmérget? Mert anya úgy emlékszik,még volt 2,de eltünt a dobozból. Én nem tudtam semmiről,de hazajöttem,és megkérdeztem Attilát,és az volt a válasz,hogy csak kölcsönvette... Olyan rossz érzés..
2011. okt. 1. 15:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó,persze,nem olyan eget rengető baj,de értsétek meg,hogy nagyon vacakul éreztem magam. Egyébként vett egy full csomagot,és ma odaadta apunak. (nem voltam jelen a jelenetnél,de láttam később apánál) :(
2011. okt. 2. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!