Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nekem furcsa? 17/L

Ez csak nekem furcsa? 17/L

Figyelt kérdés

Egyszer amikor a barátnőmnél töltöttem egy hétvégét, azt láttam ,hogy a barátnőm a 14 éves húgával összebújva alszik kis kifli nagy kifli pózban.


Szerintem ez szerelmeseknek való alvópóz.


2011. okt. 2. 12:30
 1/8 anonim válasza:
24%
lehet hogy szerelmesek
2011. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak nem
2011. okt. 2. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fura, szerintem nem csak a szerelmesek aludhatnak így. Kicsit még éretlen vagy.:)

A lányommal én is aludnék így minden további nélkül, sőt sokan alszanak így a kisgyermekeikkel.

Ez szerintem csak annyit jelent, hogy barátnőd és a húga jóban vannak, szeretik egymást.

2011. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így alszom a fiammal, ha beteg, vagy csupán rosszat álmodik, és kijön hozzám. De szerelmes az apjába vagyok. Vele mégsem alszom igy. Nincs ebben semmi különös. Egyszerü "védelmező póz" szerintem.
2011. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Neked lehet, de nekem nem.

Ha tesómmal alszok, akkor mi is így alszunk.

Én 17/L, Ő 16/F.

2011. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem semmi különös nincs benne. Sok testvér alszik így, egyrészt mert "védelmező" póz, másrészt, mert jó érezni, h ott a másik, akire számíthatsz.

Van, hogy én is odabújok így apához (persze én fekszem hátul), mégsem vagyok belé zúgva, meg semmi ilyesmi.

2011. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi a aza kifli poz?:O F/23
2011. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

14:11


[link]

2011. okt. 2. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!