Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 és fél hónap után még...

2 és fél hónap után még mindig nem bírtam lezárni magamban, Meddig fogok még szenvedni?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja szakítottunk, vagyis ő szakított vele, mondván, hogy soha nem volt belém szerelmes, csak jó volt velem és az a vonzalom is elmúlt, amit még talán az elején érzett. 2 évet voltunk így együtt. Én akkor majdnem belehaltam. Azóta már voltak jobb időszakaim, voltak napjaim, heteim is, amikor egész jól éreztem magam, úgy éreztem, lassan le fogom zárni, kezdtem beletörődni. De az utóbbi 1-2 hétben valamiért megint mélyponton vagyok, nem bírok szabadulni az önmarcangoló gondolatoktól, hogy én rontottam ezt el, talán tehettem volna valamit és ettől megbolondulok. Nagyon szerettem ezt a férfit, gondolom mondanom se kell, vele akartam leélni az életemet, ő jelentette a biztos pontot az életemben. Lekötni lekötöm magam, dolgozom, megyek ide-oda, optimistán nézek a jövőbe de aztán rámtör ez a depresszió és ilyenkor a torkom is szorít és potyognak a könnyeim. Ő természetesen már rég túllépett rajtam. Teljesen el vagyok keseredve, annyira nyomorultan érzem magam, halálosan haragszom rá, átkozom, hogy remélem ezt még visszakapja valakitől, de közben még mindig szeretem és csak rá vágyom. Úgy érzem, megrekedtem ebben a helyzetben és soha nem mászok ki belőle, örök életemben rajta fogok pörögni és soha nem leszek már boldog, soha többé nem tudok már szeretni ennyire senkit. Nem tudom egyszerűen elmondani pontosan mit is érzek, kavarognak bennem ezek a dolgok. Tudom, hogy ez egy veszteség, amit fel illene dolgozni egy idő után, de normális az, hogy lassan már 3 hónapja otthagyott és még mindig itt tartok, hogy vergődök? Nem keresem, előbb törném le a kezem minthogy felhívjam vagy nézegessem a nyamvadt fb profilját. Még a közös ismerősök postjait is tiltottam, nehogy meglássam a bejegyzéseit. De ennek ellenére is őrülten hiányzik, sokszor álmodom róla éjszakánként. Tudom, hogy ki kell vernem a fejemből, de úgy érzem, erre soha nem leszek képes, pedig hangsúlyozom, hogy azóta nem is láttam és nem is beszéltem vele! Én nem vagyok normális? Lesz ebből kiút? Nyitott szemmel járok, de senki nem tetszik, senkihez nem tudok kötődni. Nagyon megköszönöm, ha írnának nekem olyanok, akiknek sikerült túlesni ezen.
2011. okt. 2. 12:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok, és szerintem lényegesen fiatalabb is (még 20 alatt), de amiket leírtál, nálam 99%-ban ugyanez a helyzet. Szívesen beszélgetnék még a témáról, mert szörnyű rossz érzés, mikor már lelkesednék, és akkor egy hét depresszió. És ami a legrosszabb, hogy nem tudok sírni, pedig már eltelt 2 és fél hónap... :(
2011. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

bocs, te egy olyan pasival akartad leélni az életedet, aki nem szerelmes, csak úgy elvan veled? méltatlan helyzet, nem gondolod?


ez már csak rögeszmés ragaszkodás, semmi több.


ismerkedj, bulizz, tereld el a figyelmed.

2011. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De, én is így gondolom, hogy méltatlan helyzet, csak tudod az szar, hogy az eszeddel hiába tudod ezt, a kötődést nem lehet csettintésre kiírtanod magadból.
2011. okt. 2. 22:42
 14/23 A kérdező kommentje:

22:15


Igen én is így vagyok vele, hogy amikor már kicsit könnyebbnek érzem meg már egész jól elvagyok, jön egy több napos mélyrepülés, amikor megint eszembe jut az egész és akkor mintha tőrt döfnének belém újra. Aztán újra jönnek a kattogások (amiknek tudom, hogy semmi értelme), hogy ha akkor és akkor nem így viselkedtem volna, ha azt a megjegyzést visszaszívtam volna, ha korábban észrevettem volna jeleket, tehettem volna valamit...stb. És ez az, hogy basszus tudom, hogy ez tiszta hülyeség, mert tökéletes nem vagyok és nem is lehetek és ugyebár ha szeretett volna, elfogadott volna a rossz tulajdonságaimmal is, de valahogy olyan nehéz. Néha már képes vagyok elengedni ezeket a gondolatokat, de aztán visszajönnek. Alapból elég rágódós fajta vagyok sajnos, nem az a fajta, aki megrázza magát és leszarja a dolgokat. Irigylem azokat, akik így túl tudnak lépni bármin. Anyukám mondja mindig, hogy "lapozz". Hát igen, ha ez olyan könnyű lenne... Az egyik barátnőm pszichológus és azt mondta nemrég, hogy egy ilyenen teljesen túljutni kb. 1 év, mert ez is hasonló gyászreakciót indít el az emberben mintha egy közeli hozzátartozód halna meg. Remélem, tényleg így lesz, mert már én is utálom ezt az állapotot és ilyenkor marha pipa vagyok az exemre és bőszen átkozom és hasonló "jókat" kívánok neki. Ismerkedni semmi kedvem, múltkor buliztam és mindenkiben csak egy bunkó vadtulkot vagyok képes látni meg amúgy sem hiszek a módszeres párkeresésben, minden eddigi kapcsolatom úgy kezdődött, hogy tök véletlenszerűen találkoztam velük, csak úgy a semmiből. De eddig őt szerettem a legjobban, nagyon benne voltam ebben a kapcsolatban, jó irányba változtatott az egész, kedvesebb, háziasabb, nőiesebb lettem... Bocsi a regényért, szívesen olvasom a te gondolataidat is. 25 vagyok amúgy:)

2011. okt. 2. 22:52
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem te válaszoltál nekem, és nem tudtam aludni aztán itt kutakodtam hogy javitsak a hangulatomon és lefoglaljam magam. Engem ma hagytak ott mint irtam .és nem tudom mi lesz egy honap mulva vagy akár holnap hoygan fogok aludni. nekem ez eddig ami segit semmi más hoyg veletek beszélgetem vagy leirtam elmondtam. Ugy látom érzem az lesz a jo ha nem zárkozom be egyedül. Akkor csak mélyebb az egész. elgondolkoztam Azon is hoyg mi értelme van ugy ékni ha az akit szeretsz nem szeret és életed értelmét elveszited. Tudom amjd elsz másik meg jobb meg stb mondhatnánk az okoságokat, DE ha neked ö kell? akkor mi van? és tudod hoyg már nem lesz a tied soha. szerintem soakt kell bezsélgetni talán az elveszi a figyelmedet. az is jo ha kibeszéled magadbol, de mindig csak ezzel foglalkozni sem hiszem hoyg szabad,A barátaim pont iylenkor nem érnek rá ezért jöttem én is ide, uj helyre költöztem nem nagyon ismerek senkit (vagyis senkit és egyedül vagyok nagyon) eddig elvoltam mert msn-en beszélgettünk vele minden nap ora hosszákat este és most meg senkim nincsen csak barátok. akik ugyan fontosak de vagy azt hiszeik hogy majd ugy is kibékülünk, vagy pedig jönnek azzal hoyg amjd lesz másik stb, én meg valahoyg erröl akarok csak bezsélni mit érzek emg erröl a fájdalmamrol leirni kibeszélni nem tudom magamba tartani. ha gondolod irj emailt megadom az msn cimemet és bezsélgetünk. Nekem fontos hoyg valaki oylanal bezséljek aki megért és szivesen meg is halgatom hátha egy olyan aki megért de ugyan akkor kivül állo könyeben ad tanácsot . Szoval szerintem tudod hogy hogyan találsz meg ha meg akarsz és érdekel a dolog hoyg bezsélgess . Egyedül nagyon nehéz ugyérzem.
2011. okt. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Javult a helyzet azóta? Jobb lett a hangulatod?
2012. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Igen,hogy vagy? Nagyon hasonlóan jártam, csak én 5 év után.
2012. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát igen, 1 év telt el azóta, hogy szakítottunk. Az egy év alatt folyamatosan hullámzott az egész, kb fél év után kezdtem azt érezni, hogy kezdek túllépni, de így is voltak hullámvölgyeim. Nem mentem tönkre bele, nincs ilyesmiről szó, csak azóta is előfordul, hogy elszorul a szívem mint pl. most, mert tudomásomra jutott, hogy neki már van új barátnője. Aki (mintha ez is Murphy törvény lenne...) sokkal csúnyább, jelentéktelenebb mint én. Egészen meglepődtem, mert exemnek mindig kimondottan a szép lányok voltak az esetei. Ez a csaj meg csúnyácska arcú, rossz alakú, egybe van az egész, amorf. Persze az, hogy én női szemmel fel nem foghatom, mit eszik rajta az exem, nem jelent semmit, hiszen lehet valami abban a csajban, ami nagyon megfoghatta, bármi lehet, tudom. Csak akkor is szar most kicsit megint. Tudom, hogy ez az élet rendje, hogy az ember nem marad magányos, de ezt tök igazságtalanságnak érzem, hogy az exem előbb lelt párra, holott ő volt velem az inkorrekt, én sokkal jobban megérdemelném már a boldogságot.

Azóta volt 1-2 pasi persze nekem is, de ezek csak kavarások voltak, érzelmileg negyedannyira se fogtak meg mint az exem anno, mikor megismertem. Inkább ettől vagyok kétségbe esve, hogy már soha senki iránt nem fogok így érezni. Hogy rossz emberre pazaroltam a legszebb érzéseimet. Emiatt neheztelek rá a mai napig. Hogy mondta volna már pár hónap után, hogy neki ez így nem megy, hogy nem szerelmes és hagyjuk... De így az időmet rabolta. Próbálok bízni abban, hogy engem is kárpótolni fog még az élet egy másik nagy szerelemmel. Addig meg befejezem az egyetemet és tudatosan építgetem a jövőt. A szerelmet úgyse lehet tudatosan tervezni. Most ez a legjobb, amit tehetek.

2012. aug. 13. 23:16
 19/23 anonim ***** válasza:
Viszont remelem, h majd ket ev tavlatabol mar csak nevetsz ezen! :)
2013. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)


nem, azért azt nem mondanám, hogy nevetek ezen, mert életem legfájdalmasabb időszaka volt ez akkor 2 éve. Ma már őszintén szólva azt is lesz*rom, él-e, hal-e a drágalátos exem, inkább csak a rá elpazarolt időt bánom. Több olyan jó pasit szalasztottam el miatta, akiknek a kisujjáig nem ért fel. Utólag alakultak úgy a dolgok, hogy felismertem ezt. Azóta, mióta kiírtam ezt a kérdést, újra szerelmes lettem másba, de sajnos nem illettünk össze... Most ismét bekerült a látóterembe valaki, de még mindig keresem az igazit. Nagyjából ennyi a helyzet. Aki hozzám hasonlóan érez most, ahogy én én éreztem ilyenkor kb 2 éve, annak üzenem, hogy minden elmúlik. A fájdalom is. Én se hittem volna és nekem is nagyon sok időbe telt, de újra mosolygok és újra érdekelnek a férfiak.

2013. szept. 9. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!