Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi itt a nők többsége...

Miért hiszi itt a nők többsége, hogy az ő férjén kívül nincs más pasi a földkerekségen?

Figyelt kérdés

Egy csomó ilyen kérdés itt is fel van téve. Csak 1 példa a sok közül:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

De mint írtam is,ez csak 1 példa a sok közül, biztosan ti is olvastatok már párat. Nem értem, miért kellene a csini kolleginának pont arra a pasira nyomulni. Más pasi nincs is? Csak mert a felesége szereti, -ami természetes- és nem lát meg más pasit férfiként-ami szintén természetes- az nem azt jelenti, hogy a női munkatársnak is pont ugyanaz a férfi kellene, mert nincs rajta kívül más jó pasi.

És most akkor szeretjük, tiszteljük, és megbízunk a férjeinkben, vagy csupán egy élvhajhász minden szoknya alá bebújó ösztönlénynek tekintjük őket? És a féltékeny feleségek hogy képesek gyereket szülni egy olyan embertől, akiben nem bíznak meg annyira sem, hogy nem megy félre az első elérhető nővel?


Hangsúlyozom, hogy nem veszekedést szeretnék, csupán válaszokat. Köszönöm.


2011. okt. 3. 11:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%
Annak idején, mikor párommal összejöttünk rá is rámászott egy nőcike, volt önbizalmam meg minden jól is néztem ki, tudtam hogy a rusnyaság miatt nem fog elhagyni. Mégis volt hogy kiborultam, ha jobban tetszik féltékenykedtem, de nem azért mert nem bíztam a páromban, hanem mert nem bíztam a rusnyaságban, kiosztottam egy párszor a csajt és azóta eltűnt az életünkből is és eltelt 4 boldog év :)
2011. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Van aki azért féltékeny mert fél hogy elveszíti a "helyét"

Képes azért szülni is,mert azt hiszi a gyerekkel még jobban megfoghatja a férfit.

Van egy kolléganőm.Nem néz ki jól.El van hízva(széles csípő,hatalmas fenék).Mégis az isten lábát fogta meg,mert összejött,és azóta össze is költözött a cég kisfőnökével.A főnök meg mint "papucs" lesi minden kívánságát.

De a kolléganőmnek ez sem elég.Ha felvesznek egy fiatal lányt aki soványabb,szebb nála az már halálos bűn.Addig-addig nyafog a párjának,míg végül állandóan gyártanak a fiatal lánynak hibákat,hogy nem jól dolgozik,és rövid időn belül repül is a cégtől.A régiekkel már nem tudja megcsinálni,és ők utálják is..Néha a régi dolgozok "csipkelődnek" a kolléganőmmel,és ő el is panaszolja a párjának,de mindent a párja sem tehet meg.De ha valaki nem tetszik a kolléganőmnek,valakit riválisnak tart annak én sosem jósolok sok időt a munkahelyen..

2011. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a féltékenység önbizalomhiányból ered. Én azért nem vagyok féltékeny, mert tudom, hogy tetszem a férjemnek. Azt hiszem, ha félre lépne, magamban keresném az okot, hogy talán elhanyagoltam magam, vagy őt, testileg, lelkileg. Ha őt megnézik a nők, büszke vagyok rá, de nem féltékeny.
2011. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Értem én, hogy mindenki meg szeretné tartani a férjét, ebbe a táborba tartozom magam is. Szeretem a férjem, ő kell nekem, és mindent megteszek azért, hogy eszébe se jusson más nő után szaladgálni. De az nem azt jelenti, hogy ok nélkül turkálok a holmija között, (ez nem ebben a kérdésben volt, hanem másikban) vagy azt lesem, hol, és mikor találkozik nőnemű lénnyel, és mikor rántja magával nőtársam az ágyba, vagy akárhová. Értem én azt is, hogy sok nőnek kihívást jelent a "foglalt" férfi, nem is róluk beszéltem most. Na de bármilyen kapcsolthoz (és itt most nem az erőszakról beszélek) mindkét fél beleegyezése kell. A nő nyomulhat bárhogy, ha a férfi nem akarja. És fordítva is igaz. A férfi nyomulhat bárhogy, ha a nő nem akar a szeretője lenni.
2011. okt. 3. 11:36
 15/20 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az kedves utolsó. Az én férjem is jól nézi ki, szerintem álompasi. És imádom. És nekem jól is esik, mikor valaki -egy nő- megnézi magának, és ezzel meg is erősít benne, hogy milyen jóképű, és férfias az én párom. De eszembe nem jutna, hogy akkor ő most meg fog csalni az illető hölggyel.
2011. okt. 3. 11:40
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azon akadtam ki a napokban olvastam néhány megcsalásról szóló kérdéseket, és legtöbbször az a tanács a megcsalt feleségnek (pláne ha gyerek van) hogy minden férfi megcsalja a párját max. nem bukik le.. Úgyhogy hallgasson tegyen úgy mintha nem tudna róla.

Na most ha sokat olvas egy önbizalom hiányos nő GYK-t akkor nem csoda hogy mindenkitől félti a férjét..

Szóval ha tényleg olyan elfogadott a nők többségénél a megcsalás mert legalább 80% tanácsolta ezt, akkor a maradék 20% naná hogy félti a férjét.

2011. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Szerintem túlságosan könnyű azt mondani egy számomra vadidegen embernek, hogy ne is lássa meg a dolgokat. Vagy hagyja el a férjét. Ilyet is olvasni szép számmal. Elvégre nekem mindegy, az én életemre nem lesz kihatással.


Őszintén bevallom, én azt mondtam a férjemnek, mikor egy kérdésről beszélgettünk, hogy nem tudom mit tennék, ha valaha megcsalna. Most úgy gondolom, hogy visszahódítanám, és mikor már minden kapcsolata megszakadt a szeretővel, akkor dobnám ki. Í szépen a 2 szék közül a pad alatt kötne ki. De ezt csak most gondolom így, tiszta fejjel. Ha ténylegesen megcsalna, lehet nem ezt tenném mégsem.

2011. okt. 3. 11:49
 18/20 anonim ***** válasza:
16%

Én se tudom mit tennék ha megcsalnának, de az biztos hogy nem kellene senkinek se olyan dolgokat nyilatkozni hogy meg se forduljon a fejébe h elhagyja a párját mert a férfiak nem képesek hűségesek maradni..

Mert akkor mi a visszatartó erő a férfinek?

Csalj meg nyugodtan úgyse teszek semmit, mert férfi vagy..

2011. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
Nincs kisgyereketek,ugye?Mert ezek a kérdések legtöbbször kisgyerekes,gyesen lévő anyukák,fiatal nők agyszüleményei. Gondolm biztak a pasiban,anno,hisz ha nem biztak volna nem vállalnak vele gyereket. De nem olyan könnyű nem féltékenynek lenni ha otthon ülsz hetekig,hónapokig,....évekig. Akárhogyis,beszűkül az ember ha napi szinten alig bezsélget 1-2 emberrel aki nem gyerek,és valljuk be egy "élő" nőnek az is dob az önbizalmán ha kollégáktól,bárkitől a férjén kivül bezsebel egy kis elismerést,elismerő pillantást. Az otthon ülő anyukának ez nincs,a babakocsival nem nagyon fogja megnézni senki,vagy ha méis ugysem veszed észre,mert épp a gyerekkel foglalkozol:-) Én gyesen vagyok 2,5 éve,és leszek még 1-2 évig,és hatalmasat változtam ilyen téren-negativ irányba. A magabiztos kedélyes jópofa csajsziból egy féltékeny anyuka lettem:-( Pedig törődök magammal,vékonyabb vagyok mint eddig bármikor,igyexem jól öltözni,sminkelni,stb. mégis ugy érzem esélyem sincs a normális önmagamnak lennem amég itthon ülök folyamatosan,és csak napi pár órára jutok ki a lakásból,akkor is csak a gyerekek után futok...ilyenkor ha sokat ülsz otthon még ezerszer vonzóbbbnak látod a férjed,és valahol irigyled őt hogy van élete lakáson és babákon kivül is,és ilyenkor jön az zöldszemű szörny,amikor eszedbe jut hogy abban az életben még vannak izgalmas,kiegyensulyozott nők,akiknek még van életük a gyerekeiken kivül is...
2011. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nekünk van gyermekünk, 2 is. Egy 9 éves lány, és egy 8 éves fiú. Mikor születtek, anyósoméknál laktunk, sokat segített. Később meg anyósomék költöztek hozzánk, mert beteg lett, akkor mi segítettünk sokat. Amikor még gyesen voltam, a férjem sokszor elhívott randira. És sokszor felszaladtunk a mi lakásunkba 1-1 órácskára kettesben. Akkor anyósom vigyázott a gyerekekre. Jó volt. Persze tudom, hogy mi szerencsések voltunk, hogy ilyen anyósom volt /Isten nyugosztalja/ , és olyan helyzetben voltunk, hogy ezt megtehettük. De a gyerekek születésétől kezdve mi sokat barangolunk. Amikor csak megtehetjük, kirándulunk. Pl a lányom nem volt még 6 hónapos sem, mikor már átutazta egész Magyarországot a másik nagyijához. Nem tespedtünk be, és nem unatkoztunk sohasem.
2011. okt. 3. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!