Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más kapcsolatában is előfordul...

Más kapcsolatában is előfordul ilyesmi? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. Van egy 15 hónapos kisfiunk.

A párom azt szeretné ha időnként elengedném "bulizni" kikapcsolódni.A haverjaival persze.

Mivel ő egész héten dolgozik és szeretne lazítani.

Ez mind rendben is lenne, de nekem nem járna a kikapcsolódás? Ezt nem érzem igazságosnak, mivel én a gyerek miatt nem tehetem meg.

Persze mondta hogy menjek el néha én is de én soha nem hagynám otthon a gyerekemet éjszakára.Mindig azon járna az eszem hogy mi van vele, és ezt ő nagyon jól tudja.

Mi lenne a helyes?Hagyjam elmenni és vágjak jó pofát hozzá, vagy ne?


2010. okt. 1. 21:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
15%
hát, mi férfiak ilyenek vagyunk. :o
2010. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem hagyod,megy de viszi a holmiját is,kettő attól hogy gyerek van nem kell kizárni az életből magadat van nagyszülő,stb vagy egyszer ő megy haverozni utána te mész csajos estre fifti fifti...Sok anyuka csak a gyerekét látja és efelejti hogy van párja élete is.Tapasztalat.
2010. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

A 15 hónapos gyereket már éjszakára is ráhagyhatod a nagymamákra,vagy akár egy bébiszitterre! A párod legalább olyan fontos,mint a gyerek.

Ha ritkán elmegy a haverokkal az oké. Ha te akarsz elmennni( nem kell feltétlenül éjszaka),akkor vagy az apa vagyx a mamák vigyázzanak a kicsire.

Legjobb lenne viszont,ha néha együtt mennétek valahova.

2010. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk is pici baba van és én könyörgök a férjemnek, hogy menjünk már el valahova. De szerinte otthon kell lennünk a babával. Az nem zavarja, ha egyedül (nyilván nem egyedül) megyek el.
2010. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
36%

Nem igaz, hogy ilyenek vagytok ti férfiak:) Az én párom is kinőtt már a bulizásból. Csak pár későnérő pasi vágyálma az, hogy bulizhasson a tinikkel.


Kérdező, én ezt a helyedben nem hagynám szó nélkül. Persze azt se mondom, hogy üvöltsd le mert ez milyen egy "erkölcstelen" dolog, de tisztában lehetne azzal, hogy már nem tizenéves, és családja van..ráadásul kikapcsolódni máshogy is lehet. Miért nem mennek iszogatni a pajtásokkal?Vagy esetleg focimeccset nézni...úgy is bl van. Nekem is kijutott belőle.:D


20/L

2010. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul. Mármint az, hogy a párom esetleg nélkülem megy szórakozni. Szerintem tök természetes dolog.Nekünk is van egy 22 hónapos kisfiunk. Mondjuk én tudom kire bízni a gyereket, de még egész éjszakát nem töltöttünk távol tőle. Ha lennének barátaim, én bizony néha kimozdulnék itthonról a párom nélkül is.

Együtt sem mentek szórakozni? Nem szabad teljesen a gyereknek alárendelnetek magatokat. Jó, még kicsi, de néhány hónap múlva egész nyugodtan adhatnál magadnak néhány óra kimenőt, akár estébe nyúlóan is. Fontos kikapcsolódni a gyerek mellett is, mert különben teljesen felörlődsz szerintem.

Persze nyilván nem arról beszélek, ha a párod minden héten (akár többször is) szórakozni vágyik, de egyszer-egyszer simán belefér.

2010. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy te nem AKARSZ elmenni, ő még mehetne. Úgy írod le, mintha ő kényszerítene, hogy otthon maradj.
2010. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
21%
én sem merem még otthon hagyni a babámat, de a párom eljár hetente egyszer focizni a haverokkal. mindig hiv hogy nézzem, de inkább elszórakozunk a kicsivel otthon.
2010. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%
Attól hogy gyerek van meg család nem kell eltemetni magunkat,sokan ezt megoldják mint uncsitesómék két gyerkőc melett igenis joguk van a barátaikkal szórakozni,legalább nem savanyodnak meg az unalomtól,meg a fojtonos a gyerek nélkül levegőt se vehetünk hülyeségtől.A gyereknek is jobb ha néha önálló vagy más vigyáz rá igy nem lesz életképtelen aki 40 évesen is anyukán ül,mert anyuka levegőt se vett nélküle...
2010. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Ő velem is el akar menni, azzal nincs baj. Csak egyedül is.Azt mondta hogy nem minden héten és nem éjszakába nyúlóan.

A gyerek sajnos nagyon rossz alvó sokat fent van éjszaka.

Mindig azzal jön hogy én féltékeny vagyok és azért nem engedem.Pedig ez nem így van.Rengeteg helyre elengedtem már jó persze nem örültem de elengedtem.Ha megy is soha nem kérdezi meg hogy szeretnék e vele menni. Olyan mintha nélkülem érezné jól magát vagy nem is tudom. Egyébként azt mondta soha nem csalna meg mert szeret, és a gyerekét is.Nem tudom mit csináljak.

2010. okt. 1. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!