Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a "párom"...

Csak engem zavar a "párom" megnevezés egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Engem kiráz a hideg, ha valaki azt mondja, hogy "párom"..
2011. okt. 3. 17:31
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
87%

Én a barátom szót jobban szeretem.


Az uramtól falra mászok.

2011. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem zavar ez a megnevezés.


De ízlések és pofonok, nem vagyunk egyformák. :)

2011. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
39%

Végre valaki:D Engem is nagyon idegesít az, hogy a párom.

Mondjuk ilyen 40-50 éves, elváltaknál oké, de fiataloknál, tiniknél főleg nagyon gáz.

2011. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
50%
Nem tetszik...ha már össze vagyunk házasodva akkor legyen a férjem ne a párom. Hát a pasim az meg eléggé nem is tudom hogy hangzik...az se jó. Férfiaknál inkább a feleségem vagy a barátnőm.
2011. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is herótom van tőle..főleg amikor 16 évesek használják:D olyan műmájernek tűnik nekem..pont mind a kedvesem,szerelmem,drágám ,hogyha más ember előtt emlegeti igy a barátját/barátnőjét az ember..
2011. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
17:51 voltam. még annyit fűznék hozzá, hogy ha a férjemről beszélek és nem akarok szóismétlést, akkor használom a párom kifejezést, mivel a férjem szón kívül nem is találok rá mást. Az "Uram"-tól irtózom, régen nevezték így, amikor még a feleség magázta a férjét és valóban ő volt ura és parancsolója. A párom gyakran férjnek emlegetni, olyan érzelem mentes, a férj olyan, mint egy hivatali személy, amelyben én vagyok a munkatárs. Mellékesen megemlítem, ismerek néhány férjet, akik kicsimnek, vagy kedvesemnek emlegették a PÁRJUKAT, az egyik félre lépett, a másiknál a nő lépett félre, szóval ennyit a fölösleges ömlengésekről.
2011. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szeretem, nem is használom. Amíg nem "növöm ki" addig barátomnak hívom, mikor meg már gáz lesz így hívni, remélem hívhatom vőlegényemnek, vagy férjemnek:) 19L
2011. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
92%
Közben megnéztem a hozzászólásokat, úgy látom azért korfüggő is. Fiataloknál tényleg elég modoros, de egy 13 éves házasság után nem gáz, mert a férj után az egyik legelfogadhatóbb kifejezés, ha nem akarjuk untalan férjnek hívni. Vagy mondjatok rá jobbat.
2011. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
81%

Engem csak ahogy évfolyamtársam ejti ki!

Valahogy így: a páááárom Tehát hosszan mondja, hogy pááár és hirtelen h rom :D

2011. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
63%
Engem is zavar. Ne is haragudjon meg senki, de engem is zavar.
2011. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!