Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a "párom"...

Csak engem zavar a "párom" megnevezés egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Engem kiráz a hideg, ha valaki azt mondja, hogy "párom"..
2011. okt. 3. 17:31
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
24%

Uram/Úrnőm!


Hölgyem/Uram!

2011. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
53%

Én a "kicsim"-től őrülök meg.


Nem vagyunk egyformák :)

2011. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez teljesen jó kifejezés:) Sokkal szebb, mint a "csajom/pasim" stb. Nekem ezek tűnnek tiszteletlennek, és hidegrázásom van tőlük.
2011. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
53%

Miért?

Neked nem a másik feled? Mert ugye egy frankó kapcsolatban megtalálod a párod, vagyis amivel egyezel és jól megértitek egymást.

Mert ha nem akkor ott valami difi van ha nem így érzed.

Te, hogy szereted hívni?

Bemutatom Bélát, a pasim, a barátom, szex partnerem, lakótársam,jövendőbelim, jelenlegi kapcsolatom?

2011. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
45%
Én is utálom a párom kifejezést!!!:)
2011. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
28%

"Neked nem a másik feled?"


Nem. Minden ember egy egész. Egy pár az kettő. Ha te férfi/nő nélkül fél ember vagy, az már rég rossz.

2011. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
62%
Két egész az egy pár :)
2011. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 sumergo ***** válasza:
68%
Nem a legszebb kifejezés, de egy élettársi kapcsolatra még ez a legjobb, mert az, hogy az élettársam az olyan idegen, legalábbis nekem. Ha összeházasodnánk a férjem szót használnám, de így az nem fedi a valóságot, tehát nem használom, mint ahogy a barátom szó pedig valami lazább kapcsolatot jelent, tehát az sem használható ilyen esetben. Egyszerűen nincs jobb, ez van.
2011. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
37%

Miért zavar?Én azt mondom hogy barátom,később majd azt mondom férjem.Senki nem mondjuk hogy na ő itt a kedvesem :D De egymásnak becézésként használjuk.

17L

2011. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
65%
Nekem férjem van, de nem mindig szeretem így emlegetni, mert túl mértékletes. Férjem hivatalosan, de inkább a párom, mert életem párja, kiegészítjük egymást, ő a másik felem. Az agyon gügyörészett kifejezéseket szintén nem szeretem, mint kicsim, kedvesem, drágám. Ezért marad a "párom" kifejezés, mert köztes, se nem hivatalos, se nem csacsogós. Ráadásul a párom szó megállja a helyét "járásnál", élettársi viszonyban és házasságban is.
2011. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!