Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 éves fiatalok! Előre...

20-30 éves fiatalok! Előre láthatólag hány éves korotokra lesz saját, hitel mentes lakásotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
A szüleim válása miatt "örököltem" egy lakást a 8.kerületben, kb. 4 év múlva jár le róla a hitel, tehát 24 éves leszek. Viszont nagyon szeretnék majd saját házban élni (elsősorban vidéken, mert Budapesten horribilis árakat kérnek egy házért), szerencsére a vőlegényem is támogat benne, és akkor majd eladjuk, abból lesz az új ház (reméljük nem kell rá hitelt felvenni). Ha nem lennék ilyen szerencsés, még jó ideig csak álom lenne a saját lakás.
2011. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Igazából van egy házam, de egy faluban van, én pedig jelenleg Budapesthez vagyok kötve, szóval messzire nem megyek vele... Szeretném eladni, de pang az ingatlanpiac, ha eladnám, akkor csak áron alul sikerülne, normálisabb helyen (nem feltétlen Budapest) pedig pár millióból nem kapok lakást... Ördögi kör ez is...


22/L

2011. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem soha, nekem legalábbis. 22/L

De páromnak nagy az esélye, jó munkát fogott ki, és fizetésemelés is létezik náluk. Most 28, talán 40 éves korára már lesz valami lakhelye hitelmentesen. (persze, ha megmarad ez a jó munka, 1 éve van még csak itt)

2011. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

32 évesen vettem meg az első saját lakásomat. Nem igényeltem hitelt, csaknem 10 év alatt összegyűlt az ára, mondjuk nagyon magas fizetésem van.

34/N

2011. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Nekünk most sikerült felépíteni a házunkat a férjemmel közösen. Én 23 vagyok, Ő 30.
2011. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
95%

nekem már 18 évesen volt, a nagyszüleimtől kaptam.

én is fogok majd lakást venni a gyerekemnek, hogy ne olyan sorsra jusson mint az itt válaszolók többsége. akiket sajnálok, hogy a szüleik nem kezdtek el időben spórolni nekik az életkezdéshez.

képtelen lennék végignézni, hogy a gyerekem albérletben nyomorog, vagy hitelt nyög, miközben én a saját lakásomban pöffeszkedek...

2011. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! 12-59-es vagyok. Félretenni csak abból lehet, ami van. Szerintem minden szülő venne lakást a gyerekének, ha lenne rá keret, ill. nem a saját hiteleiket fizetnék. Anyósomék a sógoromnak is vettek lakást, , illetve férjemnek a belvárosban egyet. Aki tudja, megteheti, aki nem, azt sem kell bántani.
2011. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Ha minden jól megy, jövőre lesz saját. Hosszú évek gyümölcse lesz, olcsó albérletek, és nyomorgós életstílus eredménye, munka ezerrel, spórolás mindenhol, és hitel nélkül lesz egy kicsi házunk, amit majd rendbe teszünk pár év alatt, ha minden jól megy. 24 évesek vagyunk.
2011. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
nekem 25 körül, de szülőktől kapom gondolom az nem számít
2011. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van...szüleim vették.(lehet szépen azzal jönni h a seggem alá tették!-amúgy apám egész életébe tett félre pénzt,hogy a gyerekeinek és a feleségének mindent megadjon,kidolgozta a belét,ill a mai napig is kidolgozza!+a lakás másik felének az ára részben örökség lett volna,de apámnak a kapzsi testvérének a kétszeresét kellett kifizetnie!).24n
2011. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!