Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 éves fiatalok! Előre...

20-30 éves fiatalok! Előre láthatólag hány éves korotokra lesz saját, hitel mentes lakásotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, aki 21 éves és azzal jött, hogy "nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember" magyarázd már meg légyszíves, hogy 21 évesen honnan volt pénzed saját, hitelmentes lakásra??? Mert ebből az idézetedből az jön le, hogy ezt te magad hoztad össze ...saját magad.


Tényleg kíváncsi vagyok.

2011. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 21, hanem 22 éves! (utolsó voltam)
2011. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

tegnap 15:58:

"Félretenni csak abból lehet, ami van. Szerintem minden szülő venne lakást a gyerekének, ha lenne rá keret, ill. nem a saját hiteleiket fizetnék."


Én nem panaszkodhatok, mert szüleim tettek bőven félre. Ellenben ez nem kizárólag anyagi helyzet függő, a környezetünkben mindenki szórta a pénzt, mi a legkevésbé, tehát nem jártam márkás cuccokban, nem nyaraltunk tengerpartnál, ellenben az én jövőmet biztosították.


Megjegyzem, aki kicsiben nem tud félretenni, az szerintem nagyban sem tudná, minden pénzt el lehet költeni, ha valaki úgy áll hozzá.

2011. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 20:13:

Mivel lány, úgyhogy feltehetőleg prostitúcióból :-)


De amúgy szerintem is a szája jár. Ha teszem azt diplomás, és nappalis volt, akkor BSc-vel is 1 éve lehetett összeszedni rá a pénzt, aha 10 millióval számolunk, és havi 100 ezer volt neki megélni, akkor ez nettó 1 milliót kellett keresnie. Még az lehet, hogy 17 éves kora óta szakmunkásként dolgozik, de akkor is durván jó borravaló kellett mondjuk pincérként. Esetleg külföldön dolgozott, de ahhoz sem ártana szakképzettség, hogy néhány év alatt itthonra összejöjjön a lakás, bátyám jó beosztásba, bőven német átlagbér fölött helyezkedett el, akárhogy számoljuk, olyan 3-4 év neki is kellene egy itthoni lakásra, pedig ő már sokkal több, mint 22.

2011. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Én vagyok a 20:13-as.

Teljesen egyetértek veled! Csak a szája jár...

2011. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

érdekes dolgok alakultak itt ki :) az egyikhez hozzá sem szóltak de már paranoiás módon nyomja, hogy hátigen, a segge alá tették, a másik titkon szidja azokat a szülőket, akik nem tettek félre, a harmadik meg nyom egy igen, irreális választ, majd azt mondjátok, hogy a szája jár :)


sugok valamit. mind idioták vagytok :D

2011. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
5 éven belül miután min.3 évet gyűjtögettem Németországban. A világ legoptimistább embere vagyok, tudom.
2022. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Ja utolsó vagyok, 23/L
2022. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!