Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztatna valaki egy kicsit?...

Biztatna valaki egy kicsit? Más volt már elkeseredve annyira a nagy szerelme elvesztése miatt, hogy úgy érezte, soha ennyire már nem fog senkit szeretni és mégis megtalálta újra a "nagy Őt"?

Figyelt kérdés
Ugye én is meg fogom?:( úgy érzem, én már soha nem leszek ennyire szerelmes senkibe és senkit nem fogok tudni ennyire szeretni a hibáival is együtt.
2011. okt. 4. 12:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasonló jókat kívánok én is neked:)


Ami az exem korrektségét illeti, azért hagy némi kívánnivalót maga után, mert igazából én szedtem ki belőle, mi a baja, mert persze észrevettem, hogy már nem úgy viszonyul hozzám és eleinte tagadta, hogy bármi lenne, de aztán egyszer kitört belőlem sírva, hogy tudom, érzem, hogy már nem szeret. És akkor ismerte be...

2011. okt. 4. 13:30
 12/15 anonim ***** válasza:

Köszi!



:/:/ Ja... akkor bocs! Azt hittem, Ő állt Eléd és mondta el, hogy már nem azt érzi, mint az elején. Akkor tényleg nem volt valami korrekt...

2011. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy voltam így. Biztos voltam benne, mikor az exemmel szakítottunk, hogy nem fogok soha senkit szeretni többet és hogy az életemnek sincs értelme.

Aztán mégis megtaláltam azt, akibe bele tudtam szeretni nem is akárhogy és aki az előzővel ellentétben boldoggá is tud tenni.

2011. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne add fel!


Engem másfél éve hagytak el. 3 év együttélés után az exem benyögte, hogy nem szeret. A születésnapom reggelén összecsomagolt és kisétált az ajtón és az életemből is. Ha az utcán meglát, elfordul... Később tudtam meg, hogy hónapok óta viszonya volt az egyik kolléganőjével, az egész áruház tudta...


15 kg-t fogytam két hét alatt, nem ettem semmit, nyugtatót kellett szednem, hogy egyáltalán fel tudjak kelni.


Aztán megismertem mostani páromat. Több, mint egy éve vagyunk együtt, és igaz, hogy vannak viták, hullámvölgyek és mosolyszünetek, de nagyon szeretem!!


Te se add fel, minden rendben lesz. Ha gondolod írj privit.:)


22L

2011. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
22L vagyok. Tavaly február elején történt ez, egészen pontosan.
2011. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!