Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nagyon elvagyok...

Mit tehetnék? Nagyon elvagyok keseredve.! Elhagyott a férjem,2 hetes babáimal itt vagyok egyedül elkeseredve. Összepakolt

Figyelt kérdés
Nem mondott semmit! könyörögtem neki hogy ne menjen el de nem hallgatott meg.. Nem veszekedtünk, pénzügyi problémáink sincsenek..A telefont sem veszi fel.. Nagyon tanácstalan vagyok.
2010. ápr. 18. 16:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
valami oknak lennie kell, vagy csak megvárta amíg megszületnek a babók?
2010. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami történt. Van valaki akit elhívhatnál magadhoz? Hiszen ez egyébként is egy nagyon érzékeny érzelem dús időszak. Nem tehetsz mást csak vársz. Ha vannak barátaitok, hívd fel őket, talán tudnak valamit. Ám ha elhagyott akkor nem érdemel meg benneteket, hiszen a gyermekét aki még igencsak védtelen is elhagyta veled együtt. Valakit keríts magad mellé a családból barátok közül aki átsegít ezen a nehéz időszakon. Kitartás. Ölelgesd meg a cseppikédet, nagy szüksége van rád.
2010. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh, hát erre nagyon nehéz írni... Ne hívogasd most egyelőre sztem, mert azzal csak felidegesíted. Talán később meg tudjátok beszélni a dolgokat. Vagy nem tudnád felhívni a szüleit, hogy ők nem tudnak e róla, hogy miért csinálta ezt?
2010. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Ez durva. Valami okának csak kellett lenni,hogy szó nélkül elment. Biztos hogy nem vesztetek össze?
2010. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat. Gyermekeit, cseppikéidet, szükségük van rád.
2010. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, ikreitek vannak. Nem mindennapi történet! Azért valahogy járj utána a dolgoknak még a büszekeségedet is félretéve a gyeekek rdekében Két kicsi babával, gyermekágyasan... elképesztő, hogy mit meg nem tesz némelyik férfi!
2010. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem vesztünk össze!! Azt hittem hogy minden a legnagyobb rendben van de mégsem::'( Hívtam barátnőmet mondta jön segíteni, Szüleim is segítenek, Hívtam a férjem szüleit de ők sem tudnak semmit.!
2010. ápr. 18. 16:35
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Most a legfontosabb az(és a legnehezebb is, tudom), hogy nyugodt maradj a babák mellett,mert megérzik, ha ideges vagy! Kitartást és nagyon sok erőt kívánok neked!!!
2010. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Igen Ikreim vannak.! legalább ők az egyetlen örömöm. Férjemet hívtam,nagyon sokszor írtam sms-t de nem reagál semmit.!
2010. ápr. 18. 16:37
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy megrémült és besokallt? Lehet, hogy még nem volt felkészülve? Az is lehet, hogy kell neki pár nap, hogy átgondolja a dolgokat. Persze ezt akkor sem igy kell elintéznie, de még visszajöhet. Szerintem is hagyd most, foglalkozz magaddal és a babákkal, jelentkezni fog.


Kitartást!!!!

2010. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!