Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem fura vagy...

Szerintetek ez nem fura vagy beteges? Vagy csak én képzelődöm? Őszintén kíváncsi vagyok a véleményetekre

Figyelt kérdés
Na sziasztok. 21 éves srác vagyok, barátnőm 20 éves. Fél éve vagyunk együtt. Van egy bátyja, ő 25 éves. A srác az anyja első házasságából született, elég durva csávó, szeret belekeveredni balhékba. Barátnőm otthon lakik még, meg a srác is, de ritkán alszik otthon. Eléggé fura a kapcsolatuk, ami nekem csak mostanában kezdett feltűnni. Szóval ezeket barátnőm mesélte és hát hogy is mondjam, neki természetes, nekem meg nem. Pl. srác bemegy, mikor barátnőm fürdik, és elkezdi nézni és úgy beszélgetnek. Barátnőm modellkedik, a srác az egyik fotózáson készült képeiből kért másolatot, elrakta és a fiókjában őrzi. Még én se kértem belőle másolatot! Akkor volt olyan, hogy átment aludni hozzá, mikor részeg volt és egy ágyban aludtak. Ezeket barátnőm nemes egyszerűséggel meséli, ami nekem kicsit fura. Másik dolog, hogy a bátyját tartja a legjobb pasinak, ezt akkor mondta, mikor barátokkal elmentünk sörözni. Ami viszont nekem tűnt fel, az az, hogy náluk voltam úgy kb 2 héttel ezelőtt szombaton, bulizni mentünk, barátnőm meg még készülődött és a nappaliban voltam én, a bátyja, meg Ő. Kihozott két ruhát, mondta, hogy nem, inkább a másikat veszi fel, gyorsan levette a ruhát, a bátyja meg végig bámulta ilyen furán, ahogy átöltözik. És egyszer mikor csókolóztunk náluk a konyhában, a srác akkor jött haza és tiszta ideg lett, becsapta az ajtót. Most nem azért, de ezek normális dolgok? Vagy csak én reagálom túl? Oké, testvéri szeretet meg minden, de pl. nekem is van egy nővérem, sose mentem be, mikor fürdött vagy ilyesmi és kezdtem el vele beszélgetni. Most komolyan kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. febr. 27. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem normális.

Szerintem a srác szerelmes a barátnődbe, a barátnőd meg kicsit naiv.Bocs.

2011. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ez én így én nem tudom.
2011. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális.
2011. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy gyanúsnak tartod a dolgot. :S

Nekem is az lenne.

Ez így finoman szólva sem egészséges.

2011. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékeny kicsit rád, de ez normális még.
2011. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jaj, nagyon sajnállak, de ez valóban nem normális:(az a baj, hogy ez annyira mély és annyira régi keletú kóros dolog ebben a családban, hogy te egy barátnőddel való őszinte beszélgetéssel nem fogsz tudni segíteni.Te érzed, mennyire komoly számodra úgy istenigazából ez a kapcsolat, a barátnőddel mennyire lehet erről beszélni, menniyre érzi ezt ő gáznak. Pszichoterápia segíthet rajtuk szerintem.21 vagy, borzasztóan fiatal, nem biztos hogy egy átlagnál terheltebb emberrel kellene maradnod, később lehet, h rosszabb lesz.
2011. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Most megerősítettetek, mert már azt hittem, egyedül vagyok ezzel a véleményemmel. Most nem a barátnőmre gondolok, hogy beteges, hanem a srácra. Bár mondhatnám úgy is, hogy a kapcsolatukra, mert végül is barátnőmet sem értem, hogy neki ez tök természetes. Meg legjobb pasi a bátyja, mert izmos, jól néz ki, meg kemény..mondom köszi. Én nagyon szeretem Őt, totál szerelemes vagyok, szép és okos. De van egy olyan érzésem, hogy a tesója miatt még lesznek fura érzéseim.
2011. febr. 27. 13:48
 8/14 tetris ***** válasza:

Látod, mindannyian azt látjuk, hogy nem normális ez a fajta testvéri kapcsolat. Igen, jól érzed, hogy valami itt nem stimmel. De azt kell mondanom, hogy nemcsak a bátyj az, aki furcsán viselkedik, hanem bizony a barátnőd elég furcsán áll hozzá a dolgokhoz.

Régebben azt mondták az ilyen kapcsolatra, hogy "cicáznak" egymással. Tetszenek egymásnak, és vonzódnak egymáshoz testileg is, ez nyilvánvaló. De eddig visszatartotta őket az a tudat, hogy féltestvérek. Ki tudja, meddig tartja ez vissza őket.

Én a helyedben egy-az-egyben rákérdeznék a barátnőmnél, hogy mit érez a bátyja iránt, és hogy mire kéne vélnem ezeket a furcsa, természetellenes megnyilvánulásokat.

Édesanyjuk vajon tud erről?

2011. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hallod, ez nagyon durva, bele sem merek gondolni. Együtt nőttek fel, ne már, hogy tetszenek egymásnak. Most nem azért, de barátnőm már csak nem érez ilyesmit, a bátyjáról viszont elképzelném. De amúgy a srácnak van barátnője is. Most ráz a hideg..
2011. febr. 27. 15:37
 10/14 tetris ***** válasza:

Mégis mit kéne gondolnunk, ha:

a bátyuska bemegy a fürdőbe, amikor a huga éppen meztelen van,

ha a bátyuska ki se akar menni,

ha a fiókjában tartja a huga szexis fotóit,

ha idegrohamot kap amikor csókálózni lát benneteket,

öltözködés közben kocsányon lógó szemekkel bámulja a hugát,

ha a hugát mindez nem zavarja, sőt a jelek szerint mindez kedvére is való?

Nehogy már normális legyen!

Saját magadat nem csaphatod be! Igenis vonzódnak egymáshoz, akár beismerik, akár nem.

2011. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!