Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell engem mindjárt...

Miért kell engem mindjárt lerohanni? Kérlek olvassátok el! Szükségem van kívülállókra

Figyelt kérdés
A barátnom felajánlota,hogy vigyázzak a kisfiára 3 hónapig!Kapnék érte pénzt plusz ingyen szállás és kaja!21 éves vagyok,nincs munkám és ez nagyon jól jönne nekem!sok helyre leadtam az életrajzomat és nem hívnak!A fovarosba kéne utaznom és ott kell a kicsire vigyázni!Aztán ott tovább kereshetnék magamnak munkát,könnyebb lenne, mint ebbe a kis faluba!Apumnak ez nem tetszik es végig sem hallgatott, mert az jar a fejébe, h en kileszek használva!és ez nem igaz!Mit tegyek?
2011. okt. 4. 17:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítetek!Még annyi, hogy ő vagyis apum, intézet nekem munkám, de már annak két honapja h beadtam az életrajzot es még mindig nem hívtak!ez eg yuj gyár és nem hiszem, hogy az idén ki e nyitnak, mert aug. -ban kellett volna!vagyis csak ebben bízzak, várjam a csodát!!!!
2011. okt. 4. 17:27
 12/25 A kérdező kommentje:
A picit csak én írtam, már 2 eves elmult!!!És nem a magyarországi fővárosról van szó, hanem Pozsonyról!
2011. okt. 4. 17:29
 13/25 anonim ***** válasza:
Abban igaza van, h az ilyen bentlakó állásokban kihasználják az alkalmazottat. Reméljük, h a barátnőd ezt nem csinálja ezt. Amúgy is, tudod, h egyszer vége szakad ennek, mert csak 3 hónapot vesz igénybe. Szerintem mindenképp jó lehetőség. akármit is mondd apukád, jobb mint otthon unatkozni munkanélküliként. Szerintem ragadd meg az alaklmat, bármit is mond apukád.
2011. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
utolsó, én Hollandiában voltam au-pair - többször intéztek nekem plusz munkát, és minden plusz órámat kifizették - a környéken lakó többi au-pairnek szintén.......azért, mert egy-két eset bekerül a lapokba, az nem azt jelenti, hogy az az általános ;)
2011. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
4 helyen dolgoztam, meghatározott (2-5 hónap)ideig voltam mindenhol, de az utolsó bőrt is lehúzták rólam. Nekem időm nem lett volna másik munkához, öszültem a szabadidőmnek, amit sokszor utolsó pillanatban fújtak le.
2011. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
"örültem", nem tudom, h hogy jött az sz
2011. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Barátnőmhöz megyek és nem idegenekhez!7vege szabad és hétköznap sem fogok vele megszakadni,nagyon is örülne nekem!
2011. okt. 4. 17:43
 18/25 anonim ***** válasza:

en meg a baratno vagyok,aki folajanlotta a munkat a kerdezonek.:)komolyan.

Azt hiszem eleg ha annyit mondok,sosem biznam akarkire a gyerekemet,o a baratnom,akiben maximalisan megbizok,es nem hasznalnam ki.en nem tudom meggyozni a szuleit,mert nem lehet.

Szerintem felnott ember,es neki kell donteni.

2011. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Tudom és remélem, hogy hétfőn megyek is !!
2011. okt. 6. 14:52
 20/25 anonim ***** válasza:
"4 helyen dolgoztam, meghatározott (2-5 hónap)ideig voltam mindenhol, de az utolsó bőrt is lehúzták rólam. Nekem időm nem lett volna másik munkához, öszültem a szabadidőmnek, amit sokszor utolsó pillanatban fújtak le" nekem meg volt szerződésem, fix óraszámmal és minden elvárt meló le volt írva ;)
2011. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!