Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a szüleimet. Mit tegyek?

Gyűlölöm a szüleimet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

folyton vernek,meg ordibálnak velem minden kis apróság miatt


az iskolában is 3 teljes évig azzal csúfoltak a 7.-esek,8.-osok és a 6.-osok egyaránt,hogy milyen ronda vagyok

persze amikor ezt elmeséltem itthon anyámnak,még engem cseszett le hogy én miért nem vagyok akkor olyan mint ők?


meg folyton olyanokat mondanak hogy én miért nem vagyok olyan mint mások,meg hogy én olyan ronda vagyok,más lányok akiket lát az utcán,meg olyan szépek és csinosak,nem ilyen dagadt disznó állatok mint én


és az apám is,mindig mondja hogy menjek segíteni neki a pincébe valamit megszerelni,és ha valamit elrontok,már elkezd ordibálni,meg megver,hogy én milyen egy kis szemétláda g.ci vagyok


és múltkor is kaptam irodalomból egy 1est,és ki akartam javítani,erre mondtam anyámnak hogy felmondhatom az irodalmat? erre megvertek,és fel küldtek a szobámba,hogy én nem hagyom őket tv-zni


és amúgy az a "vicces" az egészben hogy nem is adnak pénzt,meg nem engedik hogy sportoljak,mégis ott pofáznak állandóan hogy én milyen ruhákba járok pff...-.-" közbe ők veszik ezeket nekem...


és a suliba is lehet kosarazni,ráadásul ingyen,erre mikor mondtam nekik hogy kosarazni akarok,kiröhögtek és elkezdtek velem üvöltözni hogy én mi a szart képzelek már magamról,amikor én semmire sem vagyok jó?!...


meg azt is bírom,amikor csinálnak valami kaját,mindig ilyen szarokat csinálnak hogy húsleves meg gulyásleves meg pacal....meg ilyeneket amik tocsognak a zsírban meg az olajban és tele van ilyen hájjal meg minden és amikor nem akarom megenni mert egyszerűen nincs hozzá gusztusom,még olyanokat mond az apám hogy "nekem ugrik" ha nem eszem meg...


persze máskor meg amikor eszek pl egy kenyeret,ott oltogatnak hogy milyen nagy seggem van és hogy már majdnem gurulok...


és az a legrosszabb az egészben hogy ha feljelenteném őket,akkor vagy odaraknának a nővéremhez és a pasijához,ahol nem változna semmi,mert a nővéremék minden héten jönnek hozzánk,szóval még így is találkoznék EZEKKEL....


vagy elküldenének gondolom egy árvaházba hogy tessék várjad amíg valaki örökbe fogad azt cső


ezt meg még jó hogy nem akarom


ilyenkor mit tegyek?


2011. okt. 5. 16:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen szólj a gyámügynek, vagy a suliban az osztályfőnöködnek, bármit, de ezt ne hagyd!

Semmit nem csinálnak csak szapulnak téged, vernek, így lesz a gyerekből olyan amilyenné a "kedves" szülők nevelik.

Egy jó nagy pofán rúgás kéne a szülőknek legalább akkora, amekkorával ütnek téged!

2011. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

hát...most gondolom mindenki egy egoista p.csának fog nézni de igaz hogy van rajtam felesleg de szerintem nem vagyok kövér


futni meg azért utálok mert már próbáltam úgy lefogyni hogy futottam de végül semmi se lett belőle,1 hét után feladtam mert ugyanolyan maradtam :S

2011. okt. 5. 16:56
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidet nem minősítem, neked viszont azt javasolnám, hogy kérd tesód segítségét, és jelentkezz valami tőletek jó messze lévő suliba, ahol mindenképpen kollégistának kell lenned.

Kitartást. Tudom milyen a sz.r gyerekkor.

2011. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
28%
rakj fel egy fej nélküli képet.
2011. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

17:05 képet nem tudok feltenni mert nincs usb-m :S


[link]


viszont olyan mint a képen a csajnak a narancsárga fürdőruhában

2011. okt. 5. 17:09
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

A futásnak 1 hét után nincsen hatása,....Legalább 2-3 hét mire kezd "hatni".A fogyás nem egyik napról a másikra történik.....

Mondd el az ofödnek mi van otthon.....

Növéreddel milyen kapcsolatban vagy??

2011. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás talán mégis az lenne ha tesódhoz mennél, mert azt mondtad hogy tesódék mennek minden hétvégén hozzátok. Na de akkor te addig ottmaradnál tesódéknál egyedül. Nem tudom ez mennyire lehetséges, de ez jutott eszembe.
2011. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
100%

szia..:)...egyrészt nagyon sajnálom, ami történik veled, de tudom ezzel nem mész semmire..

A nővéred normális veled?..szoktál vele beszélgetni?..ő tud az otthoni dolgokról?

Vagy esetleg, ha van egy felnőtt barátod, ismerősöd, akiben megbízol..(aki nem szólja el magát a szüleidnek, hogy elmondtad neki a bánatodat!)..vagy a suliban, ha van egy tanár/tanárnő, akivel tudnál erről beszélgetni, akkor szerintem tedd meg!..nagyon fontos, hogy cselekedj ebben a helyzetben, mert ez így nem mehet tovább! Még fiatal vagy ahhoz, hogy elköltözz, így más megoldást kell találni. A gyámügy az tényleg nem lenne rossz megoldás, csak hát az nem megy egyik napról a másikra, a szüleid is tudni fognak rólad, és nehogy isten..a döntés meghozataláig még inkább bántalmaznának! Szerintem első lépésként úgy kéne cselekedned, hogy a szüleid ne tudjanak róla, és olyan valakinek beszélni erről, mint már mondtam, akiben megbízol, és tud neked segíteni!..Remélem van ilyen/találsz ilyen embert a környezetedben, aki segítséget tud nyújtani neked!

Ne add fel!..Bízz abban, hogy hamarosan minden rendben lesz! és amennyire csak tudod, kerüld el az olyan helyzeteket, ahol komoly konfliktusba keveredhetsz a szüleiddel!! Szorítok neked!.:)

2011. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
87%
nem vagy kövér szerintem :) vannak pasik akik a husisabbakat szeretik :) de te még csak 13 éves vagy,még nyúlsz,nősz és sokat fogsz változni.nem értem a szüleidet :/
2011. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

:D Az a csaj pont tegnap tett fel kérdést mi a különbség a 2 képe között......


Ne aggódj még fog a tested alakulni.Csak most indulsz az igazi fejlödés útjára. :)


Remélem,rendezödnek a magán problémáid.

2011. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!