Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznál egy munkahelyen a...

Dolgoznál egy munkahelyen a pároddal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 09:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs párom de kétlem hogy egy nő dolgozna szobafestőnél:D úgyhogy ettől nem kell tartanom.
2011. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"10 éve élünk együtt,és az élet úgy hozta,hogy pár hónapja megint egy helyen dolgozunk.Én nagyon örülök ennek,mert sokat segít a nyelvben.Angliában dolgozunk,és én nem nagyon tudok angolul kommunikálni,így mindig jól jön a segítsége.."


De így sokkal később fogsz megtanulni angolul:(

2011. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahelyen, tehát egy fedél alatt igen, de úgy, hogy a nap minden fél másodpercében egymás mellett legyünk az megterhelő lenne és, mint valaki már írta, kapcsolatgyilkos.
2011. okt. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mi egy munkahelyen dolgozunk (nem ott ismertük meg egymást, párom jött oda dolgozni), nem egy területen (vagyis bármikor átmehetünk egymáshoz, de nem közvetlen egymás mellett vagyunk), de egy műszakban, egyszerre szünetelünk. Szórakozni nem járunk, mindig együtt vagyunk a lakásban is. Nem ununk egymásra, csak otthonülő típusok vagyunk, nem lehet minket kirobbantani otthonról. Nekünk működik.

De ismerek egy párt, ők egymás mellett dolgoztak éveken át. Mostanra a csaj úgy menekült át más területre, hogy legalább ne egymás mellett legyenek, panaszolta, h egy nyugodt perce nincs a párja nélkül. Nekik egyértelműen nem megy. Kézen fogva sem járnak, olyanok, mint egy kiöregedett házaspár, pedig huszonévesek.

2011. okt. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Dolgoztam együtt a volt párommal,nem volt gond,bár igaz,hogy csak egy évig volt egy munkahelyünk.Nem egy részlegen dolgoztunk,sokszor nem is egy műszakban.

De azt mondom,hogy ez így jó volt.Ha együtt kellett volna dolgozni,esetleg egy műszakban,egy részlegen belül,az lehet,hogy nem ment volna.

A mostani munkám olyan,hogy az Isten mentsen meg attól,hogy a Vőlegényem ezt csinálja.Erre tényleg rá menne a kapcsolatunk.Én buszozok(időnként fura időbeosztással)de nem szeretném,ha a Vőlegényem is busz vagy kamion sofőr lenne vagy bármi hasonló.

De ez jó is így,mert ő nem szereti ezeket a "nagy monstrumokat" Ő teljesen más területen dolgozik,így mindig van miről beszélni.

2011. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!