Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznál egy munkahelyen a...

Dolgoznál egy munkahelyen a pároddal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 09:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Mi egy munkahelyen dolgozunk. Ez egy felsooktatasi intezmeny, nem ugyanaz az irodank. Szeretjuk, ha egyidoben vannak oraink, de ez gyakran nem igy van, es mivel csak egy autonk van, nehez beosztani, hogy ki mikor megy-jon, viszi a gyerekeket az oviba. Megertjuk egymas gondjat-bajat, ezert jo, es ha veletlen valaki otthon hagy valamit, a masik kesobb utanaviheti :)
2011. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
inkább nem. sok konfliktus forrása lehet, valamint azt sem szeretném, hogy bármiféle pletyka elinduljon, ezzel mérgezve a kapcsolatunkat.
2011. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem szívesen.

Nem kell sülve-főve együtt lenni szerintem.

Egy idő után unalmassá válik.

2011. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:20 vagyok

Miért lettem lepontozva? Mert azt írtam hogy együtt dolgozunk,és nekünk tökéletesen működik??

Vagy azért mert írtam,hogy sokat tud nekem segíteni???

2011. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem úgy, hogy valamelyikünk felettese a másiknak, akkor minden további nélkül.
2011. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
Mi is kollégák vagyunk a párommal,de őszintén szólva nem ajánlom senkinek.Ha konfliktus van köztünk,az rányomja a bélyegét az egész napunkra,ráadásul ez már a sülve-főve együttlét tipikus esete,ami rengeteg veszekedés forrása lehet,már csak a kapcsolat ellaposodása miatt is.Szóval mi ezt a helyzetet nem mindig szeretjük.
2011. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, nem tudom elképzelni, hogy "megunom"! De mivel nem egy a szakmánk, nem túl nagy ennek az esélye a jövőben.
2011. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem. Nem vagyok ennek a hive. Se a párommal, se más családtaggal.
2011. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%

Akkor engem is lehet lepontozni, mint egy másik válaszadót, bár nem értem, miért. Mi egy helyen dolgozunk, ott jöttünk össze, ott ismertük meg egymást. Én voltam az új kolléganő. Bejött már az elején, de első évben csak ennyi volt. Már 1 éve, hogy volt az esküvőnk. Annyira egy helyen dolgozunk, hogy még az íróasztalunk is egymás mellett van. Hátrányát nem éreztem sosem. Reggel együtt megyünk kocsival, délután ugyanígy haza.


A munkánkban nem egymás "párjai" vagyunk, így van olyan nap, hogy ő megy ki, van olyan, hogy én, vagy mindketten, illetve heti 2 napot együtt vagyunk bent. Olyankor kimegyünk együtt ebédelni a városba. Szóval este itthon meg tudom kérdezni, hogy mi történt vele ma.

2011. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments...nem!
2011. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!